Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
لاس وگاس؛ بزرگترین مرکز تفریحی جهان در روزهای قرنطینه
به روز شده در:

ویدیوها. لاس وگاس؛ بزرگترین مرکز تفریحی جهان در روزهای قرنطینه

شاید هر شهر آمریکا را بتوان تصور کرد روزی سوت و کور شود اما نه لاس وگاس را با هتل‌ها، قمارخانه‌ها و میخانه‌های مشهورش؛ شهری که پایتخت سرگرمی جهان خوانده می‌شود. اما ترس از شیوع ویروس کرونا نه تنها گردشگران را از لاس وگاس فراری داده بلکه ساکنان همیشگی شهر را نیز خانه‌نشین کرده است. در این ویدئو سری میزنیم به پرجمعیت‌ترین شهر ایالت نوادا و در خیابانهای لاس وگاس گشت و گذاری کوتاه می‌کنیم.بیش از ۳ میلیون نفر در سراسر دنیا تا به امروز دوشنبه ۲۷ آوریل، به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند، آمریکا تا پایان همین روز بیش از ۱ میلیون مبتلا به این ویروس مرگبار را ثبت کرده است.

شاید هر شهر آمریکا را بتوان تصور کرد روزی سوت و کور شود اما نه لاس وگاس را با هتل‌ها، قمارخانه‌ها و میخانه‌های مشهورش؛ شهری که پایتخت سرگرمی جهان خوانده می‌شود. اما ترس از شیوع ویروس کرونا نه تنها گردشگران را از لاس وگاس فراری داده بلکه ساکنان همیشگی شهر را نیز خانه‌نشین کرده است. در این ویدئو سری میزنیم به پرجمعیت‌ترین شهر ایالت نوادا و در خیابانهای لاس وگاس گشت و گذاری کوتاه می‌کنیم.
بیش از ۳ میلیون نفر در سراسر دنیا تا به امروز دوشنبه ۲۷ آوریل، به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند، آمریکا تا پایان همین روز بیش از ۱ میلیون مبتلا به این ویروس مرگبار را ثبت کرده است.

آگهی
آگهی

تازه‌ترین ویدیو

آگهی
آگهی
آگهی