Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
  انفجار بر اثر نشت گاز در پرشف اسلواکی ۷ کشته و ده‌ها زخمی برجای گذاشت
به روز شده در:

ویدیوها. هفت کشته و ۴۰ زخمی در انفجار بر اثر نشت گاز در شهر پرشف اسلواکی

انفجار و آتش‌شوزی بر اثر نشت گاز روز جمعه ۱۵ آذر در شهر پرشف در شرق اسلواکی ۵ کشته و ۴۰ زخمی برجا گذاشت. شدت این انفجار که در پی نشت گاز در یک ساختمان مسکونی دوازده طبقه رخ داد به قدری بود که به ساختمان‌های مجاور نیز آسیب رساند.در لحظات اولیه هنوز مشخص نبود که آیا افرادی در طبقات بالاتر گرفتار شده بودند یا نه، چرا که شدت آتش‌سوزی امکان دسترسی آتش نشانان به طبقات بالا را نمی‌داد و طبقات بالایی ساختمان سست شده‌ و بیم آن می‌رفت که کل سازه فرو بریزد. بدنبال این حادثه نخست‌وزیر اسلواکی به نشانه همبستگی وارد این شهر شد. گروه‌های مردمی نیز به کمک بازماندگان شتافته بودند.

انفجار و آتش‌شوزی بر اثر نشت گاز روز جمعه ۱۵ آذر در شهر پرشف در شرق اسلواکی ۵ کشته و ۴۰ زخمی برجا گذاشت. شدت این انفجار که در پی نشت گاز در یک ساختمان مسکونی دوازده طبقه رخ داد به قدری بود که به ساختمان‌های مجاور نیز آسیب رساند.
در لحظات اولیه هنوز مشخص نبود که آیا افرادی در طبقات بالاتر گرفتار شده بودند یا نه، چرا که شدت آتش‌سوزی امکان دسترسی آتش نشانان به طبقات بالا را نمی‌داد و طبقات بالایی ساختمان سست شده‌ و بیم آن می‌رفت که کل سازه فرو بریزد. بدنبال این حادثه نخست‌وزیر اسلواکی به نشانه همبستگی وارد این شهر شد. گروه‌های مردمی نیز به کمک بازماندگان شتافته بودند.

آگهی
آگهی

تازه‌ترین ویدیو

آگهی
آگهی
آگهی