Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

ادامه حواشی مربوط به پرونده سرپرستی مالی بریتنی اسپیرز؛ شرکت «بسمر تراست» کنار کشید

کارزار هواداران بریتنی اسپیرز
کارزار هواداران بریتنی اسپیرز Copyright آسوشیتدپرس
Copyright آسوشیتدپرس
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار به روز شده در
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

بسمر تراست، شرکت مدیریت ثروت که یکی از متصدیان کنترل اموال بریتنی اسپیرز است، روز پنجشنبه پس از شهادت سوپراستار پاپ مبنی بر مخالفت وی با این قرارداد، اعلام کرد که خواهان خروج از آن است.

آگهی

بسمر تراست، شرکت مدیریت ثروت که یکی از متصدیان کنترل اموال بریتنی اسپیرز است، روز پنجشنبه پس از شهادت سوپراستار پاپ مبنی بر مخالفت وی با این قرارداد، اعلام کرد که خواهان خروج از آن است.

اسپیرز ۳۹ ساله، هفته گذشته به دادگاه گفت که احساس می‌کند قرارداد قانونی اعمال شده در سال ۲۰۰۸ قابل سو استفاده است.

این خواننده اعلام کرد که خلاف میل خود مجبور به مصرف مواد مخدر لیتیم شده است. او می‌گوید که می‌خواهد با سام اصغری، دوست پسر ایرانی خود ازدواج کند و صاحب فرزند شود اما سرپرست مالی وی مانع این کار شده است.

سال گذشته شرکت بسمر تراست از سوی برندا پنی، قاضی دادگاه عالی لس‌آنجلس به‌عنوان مامور حفظ دارایی‌های مالی اسپیرز که در حدود ۶۰ میلیون دلار برآورد می‌شود در کنار جیمی اسپیرز پدرش، اضافه شد.

این شرکت مالی گفت که هیچ اقدامی را درباره دارایی‌های اسپیرز انجام نداده و هیچ هزینه‌ای نیز دریافت نکرده است چراکه در انتظار اسناد دادگاه دیگری است که به این شرکت اجازه عمل می‌داد.

شرکت بسمر تراست در دادخواست روز پنجشنبه خود به دادگاه با استناد به «تغییر شرایط» از قاضی خواست که از این پرونده خارج شود.

آسوشیتدپرس
بریتنی اسپیرزآسوشیتدپرس

سال گذشته بریتنی اسپیرز، مراحل قانونی برای برکناری پدرش، جیمی اسپیرز را از هر نقشی در امور تجاری خود آغاز کرد. با این حال قاضی روز گذشته این درخواست را رد کرد.

جیمی اسپیرز، پس از آنکه بریتنی در سال ۲۰۰۸ برای معالجه روانپزشکی در بیمارستان بستری شد به‌عنوان قیم مالی دخترش منصوب شد.

نماینده فلوریدا از بریتنی اسپیرز دعوت کرد تا در کنگره سخن بگوید

این پرونده حقوقی سر و صدای زیاده کرده است به‌ظوریکه مت گیتز، نماینده فلوریدا از بریتنی اسپیرز دعوت کرد تا با حضور در کنگره آمریکا درباره نبرد برای در دست گرفتن کنترل اموال خود شهادت دهد و بگوید چگونه «زندگی، آزادی و خوشبختی» وی را از او گرفته‌اند.

گیتز در نامه‌ای که به امضای برخی دیگر از قانونگذاران حزب جمهوری‌خواه رسیده است از اسپیرز دعوت کرد تا داستان خود را در کنگره تعریف کند.

سیستم حقوقی آمریکا با شما بدرفتاری کرده است. ما می‌خواهیم کمک کنیم. کنگره ایالات متحده آمریکا باید داستان شما را بشنود
مت گیتز
نماینده فلوریدا

وی نوشت: «سیستم حقوقی آمریکا با شما بدرفتاری کرده است. ما می‌خواهیم کمک کنیم. کنگره ایالات متحده آمریکا باید داستان شما را بشنود.»

وی تاکید کرد که ماجرایی که برای اسپیرز رخ داده است هرگز نباید برای هیچ آمریکایی دیگر اتفاق بیافتد: «کنگره می‌تواند امور را بهتر کند… اگر بخواهید با کنگره صحبت کنید ما آماده شنیدن هستیم.»

همزمان هواداران این خواننده پاپ کارزاری با اسم «پریتنی را آزاد کنید» (Free Britney) راه انداخته‌اند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

خواننده سرشناس اپرا در فرانسه پیک رستوران شد

شکایت نایکی از شرکت نیویورکی؛ خوانندهٔ رپ که پا در «کفش شیطان» کرد

دو نام اروپایی در میان برترین دانشگاه‌های جهان در سال ۲۰۲۵؛ دانشگاه‌های ایرانی چه رتبه‌ای دارند؟