Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

نمایشگاه تلفن هوشمند در هلسینکی

نمایشگاه تلفن هوشمند در هلسینکی
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

تلفنهای هوشمند بیشتر و بیشتر تبدیل به وسایلی برای بهره مند شدن از خدمات گوناگون می شوند.

آگهی

تلفنهای هوشمند بیشتر و بیشتر تبدیل به وسایلی برای بهره مند شدن از خدمات گوناگون می شوند. در نمایشگاه تلفن هوشمند در هلسینکی در فنلاند شرکتهای تولید کننده، تازه ترین تکنولوژیها را در معرض دید همگان قرار داده اند.

رولاند مانتروپ از شرکت «وایرد» می گوید: «اپلیکیشن ها به دلیل چشم انداز موفقشان خیلی مورد توجه شرکتها هستند. اپلیکیشنها می توانند با هر تلفن هوشمندی در جهان کار کنند. البته همیشه اینکار آسان نیست. می دانید شما از چند اپلیکیشن استفاده می کنید؟ شاید پنج تا. بنابراین نشان می دهد کار با آن ساده نیست. ولی اگر رخ دهد، هر چیزی ممکن است.»

رقابت بر سر ساخت اپلیکیشنها بالاست. اپلیکیشن موسوم به «یوزیسین» به کاربر امکان می دهد تا نواختن ساز را بر روی تلفن هوشمند تمرین کند.

دختر جوانی که با این اپلیکیشن کار می کند می گوید: «شما را درگیر خود می کند. برای تمرین نواختن یک ساز سرگرم کننده است. سریع پاسخ می گیرید. می توانید شاهد پیشرفتتان باشید. احساس می کنید بر کارتان نظارت می شود. از هنگام نواختن نخستین نت لذت می برید. خیلی خوب است.»

واقعیت مجازی همچنین به فروشندگان آنلاین این امکان را می دهد تا تصویری واقعی تر از محصولاتشان را نشان دهند.

نیکلاس اسلات، مدیر عامل شرکت «سی داک» می گوید: «هنگامیکه مشتری به فروشگاهی مراجعه می کند با خود می اندیشد که آیا اندازه جنس مورد نظر مناسب خانه اش است؟ فروشگاهها بسیار بزرگ هستند و تصور اندازه یک محصول در خانه دشوار است. اپلیکیشن ما چنین چیزی را ممکن می سازد.»

نزدیک به ۱۵ هزار نفر از نمایشگاه تلفن هوشمند هلسینکی بازدید کرده اند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

بالاخره گوشی تاشو وارد بازار می شود

فناوری‌های تازه هواوی در خدمت دیجیتالی‌کردن شرکت‌های کوچک و متوسط

نسل تازهٔ تجهیزات خودرو؛ شیشهٔ لمسی با قابلیت دودی‌شدن و تبدیل به پردهٔ سینما