Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

ناتو در صدد تقویت نیروهای ضربتی است

ناتو در صدد تقویت نیروهای ضربتی است
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

روز پنجشنبه، وزرای خارجه سازمان آتلانتیک شمالی (ناتو) جهت مذاکرات دو روزه پیرامون دستور جلسه کنفرانس سران ناتو که قرار است در ماه ژوئیه برگزار شود، وارد بروکسل…

آگهی

روز پنجشنبه، وزرای خارجه سازمان آتلانتیک شمالی (ناتو) جهت مذاکرات دو روزه پیرامون دستور جلسه کنفرانس سران ناتو که قرار است در ماه ژوئیه برگزار شود، وارد بروکسل شدند.

در میان آنها، وزیر خارجه مونته نگرو، امیدوار است بزودی به جمع اعضای دائمی بپیوندد.

ینس اشتولتنبرگ، دبیر کل ناتو گفت: «در نظر داریم چگونگی افزایش حضور نیروهای ناتو در بخش شرقی و در صورت لزوم تقویت آنها را به گفتگو بگذاریم.»

روز گذشته، ناتو به رغم نارضایتی روسیه، به ارسال و تعبیه تجهیزاتش در لهستان ادامه داد. اعضای ناتو معتقدند باید بتوانند در مقابل آنچه تهدید روسیه علیه غرب تلقی می کنند، به فوریت واکنش نشان دهند.

آندری بکتف، گزارشگر یورونیوز در بروکسل می گوید: «ناتو می گوید موضعش در مورد روسیه ترکیبی است از دفاع و تعامل، اما یک منبع دیپلماتیک به ما گفت که تماسهای میان طرفین پراکنده و محدود به موارد فوری از جمله اجتناب از تصادف بوده است. او اذعان داشت که پیامد چنین تعاملاتی محدود خواهد بود. با وجود این، احتمال دارد طرفین پیش از کنفرانس سران ورشو، با یکدیگر ملاقاتهایی داشته باشند.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نشست بی‌حاصل برای تعیین منصب‌های اصلی اتحادیه اروپا؛ راست میانه و ایتالیایی‌ها چه خوابی دیده‌اند؟

خلبانان جوان اوکراینی در فرانسه با ذهنیتی متفاوت‌تر از آموزه‌های شوروی دوره می‌بینند

فهرست نامزدها برای پست‌های کلیدی اتحادیه اروپا در مهمانی غیررسمی سران؛ چه کسانی می‌مانند و می‌روند؟