Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

فرانسه و آلمان اتحادیه اروپا را به همبستگی برای حل مساله مهاجرت فراخواندند

فرانسه و آلمان اتحادیه اروپا را به همبستگی برای حل مساله مهاجرت فراخواندند
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

آلمان و فرانسه درصدد هستند تا به منظور مقابله با مساله مهاجرت فشار بیشتری بر اتحادیه اروپا وارد کنند. وزیران کشور آلمان و فرانسه روز پنجشنبه در برلین

آگهی

آلمان و فرانسه درصدد هستند تا به منظور مقابله با مساله مهاجرت فشار بیشتری بر اتحادیه اروپا وارد کنند.

وزیران کشور آلمان و فرانسه روز پنجشنبه در برلین اتحادیه اروپا را به همبستگی و بسیج امکانات برای حل این مساله فراخواندند.

توماس د مزیر، وزیر کشور آلمان ادامه کندی فعالیت نهادهای اروپایی درمقابله با مساله مهاجرت را غیرقابل قبول خواند و گفت: «ما شنگن را زیر سوال نمی بریم اما برای حفظ شنگن تلاش می کنیم. و یکی از پیش نیازهای این مهم، انجام تغییرات بسیاری در اروپاست.»

برنارد کازنوو، وزیر کشور فرانسه نیز افزود :«تمام مهاجران در لحظه ورود باید ثبت و انگشت نگاری شوند. آنها باید روال پذیرش را براساس اصول مندرج در توافق دوبلین دنبال کنند. مشکل وجود این قوانین نیست بلکه مساله ناشی از عدم اجرای قوانین است.»

دیدار این دو مقام درست ساعاتی پس از توافق بین پاریس و لندن بر سر تقویت همکاری های امنیتی در بندر کاله در شمال فرانسه صورت گرفت.

در این دیدار ترزا می، وزیر کشور بریتانیا از تخصیص ده میلیون یورو برای افزایش کمک های بشردوستانه فرانسه و تسریع روند پذیرش هزاران مهاجر سرگردان در کاله که در انتظار رسیدن به بریتانیا هستند خبر داد.

هر هفته صدها مهاجر از کشورهای مختلف از جمله سوریه، افغانستان و اریتره روانه اروپا می شوند. برآوردها حاکی از آن است که آلمان امسال پذیرای نزدیک به ۸۰۰ هزار پناهجوست. این رقم چهار برابر سال گذشته اعلام شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

همکاری فرانسه و بریتانیا برای مبارزه با قاچاقچیان انسان

جو بایدن از رقابت در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا کنار کشید

پزشکان یک کیلو مو را از معده یک زن بیرون کشیدند؛ سندرم راپونزل یا بی‌اختیاری موخوری چیست؟