Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

افتتاح فصل جدید «لا اسکالا» میلان با حضور جمعی منحصربفرد از هنرمندان

با همکاری
افتتاح فصل جدید «لا اسکالا» میلان با حضور جمعی منحصربفرد از هنرمندان
Copyright euronews
Copyright euronews
نگارش از Katharina Rabillonیورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

خوان دیگو فلورز: «لا اسکالا سمبلی است که می گوید اپرا نمی تواند متوقف شود، فرهنگ نمی تواند متوقف شود، بلکه تداوم دارد.مردم برای اینکه احساس بهتری داشته باشند و به آینده بنگرند به فرهنگ نیاز دارند.»

یک شب رویایی با مجموعه‌ای از خارق‌العاده‌ترین هنرمندان زمان ما برای افتتاح فصل جدید و غیر معمولی در اپرای «لا اسکالا» معرف میلان.

یک جشن جذاب برای پخش در سراسر جهان با موضوع «دیدن دوباره ستاره‌ها». این افتتاح منحصربفرد «لا اسکالا» است.

به گفته سونیا یونچووآ، خواننده سوپرانو این افتتاح «فوق‌العاده نمادین است، نه فقط برای من بلکه برای همه ما.»

بنجامین برنیم، خواننده تنور احساساتش را اینگونه بیان می کند: «واقعا حس می کنید که بخشی از چیزی فوق العاده هستید.»

خوان دیگو فلورز، خواننده تنورمی گوید: «پر از احاساست است، حس یک خانواده بزرگ را دارد، شگفت انگیز است. این سمبلی است که می گوید اپرا نمی تواند متوقف شود، فرهنگ نمی تواند متوقف شود، بلکه تداوم دارد. مردم برای اینکه احساس بهتری داشته باشند و به آینده بنگرند به فرهنگ نیاز دارند.»

سونیا یونچووآ، خواننده سوپرانو هم می گوید: «من همیشه می خواستم آهنگ «لا ماما مورتا» را بخوانم. می خواهم یک راز کوچک را بگویم: در این جشن اولین بار است که می توانم آنرا بخوانم. این قطعه فقط درباره مرگ نیست، بلکه همچنین درباره عشق است. عشق ورزیدن بزرگتر از همه چیز و بزرگتر از زندگی است. بنابراین این پیام واقعا چیزی بود که من به آن اعتقاد دارم.»

پلسیدو دومینگو، خواننده تنور می گوید: «اگر بتوانید تصور کنید، کارم را نخستن بار ۵۱ سال پیش در لا اسکالا شروع کردم. جادویی است زیرا در هر گوشه‌ای در اینجا می توانید تصور کنید چه کسی اینجا بوده است مانند: دونیزتی وردی.»

بنجامین برنیم، نیز می گوید: «اولین خاطره من از لا اسکارا، چیزی خیلی خیلی مهیج بود. من واقعا سنگینی تمام تاریخ الا اسکالا میلان را احساس کردم وقتی روی سن رسیدم و تماشاگران را در این سالن باشکوه دیدم.»

سونیا یونچووآ، می افزاید: «فراموش نکنیم که چیزی که ما انجام می دهیم فقط یک شغل نیست، ما یکی از بزرگترین میراثت تاریخ را داریم. این کار فقط هنر نیست بلکه تاریخ ماستو ما باید آنرا حفظ کنیم.»

خوان دیگو فلورز نیز در پایان می افزاید: «می خواهم پیام امید بخشی به دنیای موسیقی بدهم که آن همانا ادامه مبارزه، ادامه آواز و ارائه این هنر شگفت‌انگیز به جهانیان است.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

رقابت فینالیست‌های جایزهٔ هربرت فون‌کارایان برای رهبر ارکستر جوان

جایزهٔ هربرت فون‌کارایان برای رهبر ارکسترجوان؛ مرحلهٔ نیمه‌نهایی

قهرمان؛ اثری پیشگامانه با هدف شکستن پیش‌فرض‌ها دربارهٔ اُپرا