نگاهی به برخی از رویدادهای مهم فرهنگی اروپا

نگاهی به برخی از رویدادهای مهم فرهنگی اروپا
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

گراند پله پاریس از ۳۰ مارس تا ۲ آوریل میزبان نمایشگاهی از ۱۳۹ اثر از هنرمندانی از ۲۹ کشور مختلف است.

گراند پله پاریس از ۳۰ مارس تا ۲ آوریل میزبان نمایشگاهی از ۱۳۹ اثر از هنرمندانی از ۲۹ کشور مختلف است. میهمان افتخاری این رویداد، آفریقا است و نمایشگاه فرصتی برای معرفی غنا و خلاقیت هنری در قاره سیاه است.

آگهی

آندریوس بوربا، عکاس ۲۴ ساله اهل لیتوانی نیز عکس هایی را که از حیوانات گرفته درمعرض نمایش گذاشته است. عکس های او باعث می شود نگاهی متفاوت به حیوانات داشته باشیم. او تاکنون دو کتاب نیز با این موضوع منتشر کرده است.

جشنواره «تئاترالیا» یا جشنواره تئاتر برای کودکان با ۲۴ برنامه نمایشی متفاوت شامل تئاتر، رقص و خیمه شب بازی از سوم تا ۲۶ مارس در شهر مادرید اسپانیا برگزار می شود.

در این جشنواره بین المللی ۲۵ موسسه فعال در بخش هنرهای نمایشی از سراسر جهان شرکت کرده اند و کارگاهها و دوره های اموزشی نیز برای علاقمندان برگزار می کنند.

نمایشگاه «جهان استیو مک کوری» با بیش از دویست اثر از این عکاس امریکایی در بروکسل دایر شد. در این نمایشگاه می توان برخی از مشهورترین عکس های جهان را دید، عکسهایی که توسط استیو در طول ۳۵ سال زندگی حرفه ایش گرفته شده است. عکسهایی از سفرهای او به افغانستان و هند، به جنوب شرق آسیا و آفریقا، به کوبا، برزیل، ایتالیا، و درنهایت عکس هایی از ایالات متحده امریکا.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

برگزاری سیزدهمین جشنوارهٔ بین‌المللی موسیقی قبله در آذربایجان

جشنواره اکسپوژر؛ عکاسان نامدار بین‌المللی در شارجه گردهم آمدند

شکوه واحه‌های ازبکستان در موزه لوور پاریس