Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

هفته مد میلان؛ «مردان از زنان بیشتر پول لباس می دهند»

هفته مد میلان؛ «مردان از زنان بیشتر پول لباس می دهند»
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

پژوهشهای بازاریابی در اروپا نشان می دهد که فروش پوشاک مردان پررونق است.

آگهی

پژوهشهای بازاریابی در اروپا نشان می دهد که فروش پوشاک مردان پررونق است. پیش بینی می شود تا سال ۲۰۲۰ رشد فروش جهانی پوشاک مردانه از پوشاک زنانه همچنان بیشتر باشد. تنها در سال گذشته درآمد برندهای ایتالیایی از لباس مردانه بیش از نه میلیارد یورو گزارش شده است.

در هفته اخیر جدیدترین کلکسیونهای پوشاک مردانه پاییز و زمستان آینده در هفته مد میلان عرضه شد. مجموعه دولچه و گابانا کلکسیونی برای نسل عاشق سلفی است که در شبکه های اجتماعی بزرگ شده اند. علاوه بر کت و شلوار شیک و تمیز، این مجموعه با لباسهای غیر رسمی با طرح حیوانات، انیمیشن و نمادهای ژاپنی، ایموجی و کلاههای مختلف برای نسلی است که نمادهای جوانی را دوست دارد.

سالواتوره فراگامو(SALVATORE FERRAGAMO)، طراح ایتالیایی در نوجوانی به آمریکا رفت و در هالیوود به طراحی کفش پرداخت. او با کسب تجربه در بازگشت به ایتالیا برند خود را تاسیس کرد و همزمان به عنوان مدیر هنری نامهای تجاری معروف در فرانسه کار کرد. مجموعه شیک او مردان باتجربه تر را به نمایش می گذارد و همزمان با افزودن بافتنی، دستکش های بزرگ و یا گلدوزی بر رویکردی جوانگرا تاکید می کند.

نمایش جورجو آرمانی روز یکشنبه برگزار شد. کلکسیون سال آینده او جوانگرا و تفسیر مدرن از طراحی کلاسیک این طراح ایتالیایی است. آرمانی در طراحی های پاییز و زمستان سال آینده خود مرزهای معمول جنسیتی پوشاک را کمی بهم زده است. بافتنی لخت یا دنباله دار، کت کوتاه و همچنین پارچه های لوکسی مانند مخمل و خز بازتابی از این جلوه است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تور میلیارد دلاری تیلور سوئیفت به قاره اروپا رسید

هفتهٔ صنایع خلاق باکو؛ مسابقهٔ طراحی بازی کامپیوتری و جشنوارهٔ فیلم‌های موبایلی

رونمایی از مینیاتورها و نسخ کهن خطی در کنگره میراث فرهنگی ازبکستان