مجموعه سه طراح ایتالیایی در هفته مد میلان

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
مجموعه سه طراح ایتالیایی در هفته مد میلان

پانک و مد دهه هشتاد میلادی الهام بخش کلکسیون برند «دی اسکوئرد تو» (DSQUARED2) برای بهار و تابستان آینده است. دن و دین کاتن، دوقلوی طراح و صاحب این برند مجموعه خود را در هفته مد میلان نمایش دادند. دو برادر ۵۱ ساله فعالیت خود را از سی سال پیش در دنیای مد شروع کردند.

مجموعه برند ایتالیایی «میسونی» (MISSONI) شامل پیراهن های میدی راه راه است که هم با شلوار و بیکینی ست شده اند. پیراهن ها و تونیک های چند رنگ با شال ظریف و ژاکت سبک آراسته شده اند. رنگ های انتخابی آنجلا میسونی، طراح این کلکسیون متالیک و طلایی است که با رنگ های زنده چشمگیر تر به نظر می رسند.

ساختار پیچیده لباس ها، مهمترین ویژگی مجموعه «مارنی» (MARNI) ) برند ایتالیایی است. پیراهن های پیله دار با آستین های بزرگ که در انتها فون و یا بازتر می شوند، جیب خارج از اندازه روی پیراهن، کت و دامن های لایه لایه نشان می دهند که آفرینش مدیر هنری این برند لاکچری، بازی و یا در هم ریختن اندازه و تناسب در لباس است.

پس از هفته میلان، مهمترین رویداد بعدی دنیای فشن، هفته مد پاریس است که در آن شاهد نمایش مجموعه های جدید برندهای دیگر برای بهار و تابستان آینده خواهیم بود.