فشن بهار و تابستان آینده در هفته مد لندن

فشن بهار و تابستان آینده در هفته مد لندن
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

هفته مد لندن میزبان طیف گسترده ای از آفرینش های طراحان پوشاک برای بهار و تابستان سال ۲۰۱۷ بود.

آگهی

هفته مد لندن میزبان طیف گسترده ای از آفرینش های طراحان پوشاک برای بهار و تابستان سال ۲۰۱۷ بود. جولین مک دونالد (JULIEN MACDONALD)، طراح اهل ولز کلکسیون خود را با جذابیت راک اند رول به صحنه آورد. لباس ها با برش نامتقارن و پارچه پولک دوزی زرق و برقدار و جذاب هستند.

مجموعه جدید مالبری (MULBERRY) کار جانی کوکا، طراح اسپانیایی است. رنگ های این مجموعه از رنگ های سنتی یونیفورم مدرسه از جمله سرمه ای و زرشکی الهام گرفته است که جابه جا و در طرح های مختلف با چین و پلیسه های بسیار همراه شده اند. برند مالبری سال ۱۹۷۱ با مشارکت اعضای یک خانواده در انگلستان تاسیس شد و حال با ۱۲۲ فروشگاه یک تجارت بین المللی است.

هنری هلند با ارائه مجموعه ای جالب دهمین سال فعالیت این نام تجاری را در هفته مد لندن جشن گرفت. بسیاری از لباس ها الهام و یا برداشتی مدرن از مد دهه ۶۰ میلادی است. این مجموعه هاوس آو هلند (HOUSE OF HOLLAND) کار طراح ۳۳ ساله از طرح های گلدار نیز بهره برده است.

مجموعه ماری کاترانسو (MARY KATRANTZOU)، طراح یونانی با امضای هیمشگی او یعنی طرح های درشت و خیره کننده و همچنین گوشواره و گردنبند های اندازه بسیار بزرگ عرضه شد. در این مجموعه ترکیبی از تمدن باستانی کشور او و پاپ آرت دهه ۶۰ میلادی خودنمایی می کند. خانم کاترانسو ۳۳ ساله پس از تحصیل مد در آمریکا و انگلستان، در لندن ساکن شده است.

هفته مد لندن تا۲۰ سپتامبر،۳۰ شهریور در جریان است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

کیف‌دستی «کوچک‌تر از دانه نمک» ۶۳ هزار دلار فروش رفت

هفتهٔ صنایع خلاق باکو؛ مسابقهٔ طراحی بازی کامپیوتری و جشنوارهٔ فیلم‌های موبایلی

رونمایی از مینیاتورها و نسخ کهن خطی در کنگره میراث فرهنگی ازبکستان