«کافه سوسایتی» جدیترین فیلم وودی آلن

«کافه سوسایتی» جدیترین فیلم وودی آلن
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

«کافه سوسایتی» جدیدترین فیلم وودی آلن بروی پردهای سینما آمده است.

آگهی

«کافه سوسایتی» جدیدترین فیلم وودی آلن بروی پردهای سینما آمده است.

داستان کافه سوسایتی در دهه ۱۹۳۰ می گذرد و جسی آیزنبرگ در نقش بوبی یک جوان شجاع نیویورکی بازی می کند که به لس آنجلس می آید تا برای عموی قدرتمند و با استعدادش «فیل» با بازی استیو کارل که یک کارگزار سینمایی است کار کند و در این فرایند او جذب وونی منشی زیبای دفتر فیل با بازی کریستن استوارت می شود.

کریستن استورات می گوید: «در سطح زیبایی شناسی بسیار سرگرم کننده بود زیرا کسانی که در فیلم های وودی آلن بازی می کنند بطور فوق العادی به جزئیات توجه دارند. لباس ها عالی و به شکل پیچیده ای طراحی شده بودند و از نظر ظاهری براق و سرگرم کننده بودند. به نظر من زمانی که داستان فیلم اتفاق می آفتد فوق العاده است.»

این کمدی رمانتیک جدید در واقع چیز جدیدی ندارد. تمامی تم ها و شخصیت های مورد علاقه آلن در آن وجود دارد: مرد مسنی که یک زن جوان زیبا را برای خودش خیالبافی می کند، برخی تم های فلسفی، کمی طنز اجتماعی و البته موسیقی جاز.

بلیک لایولی که در نقش ورونیکا در این فیلم ظاهر شده می گوید: «مشارکت در ساخت فیلم با وودی آلن و ویتورویو استورارو (فیلمبردار ایتالیایی و برنده سه جایزه اسکار بهترین فیلمبرداری) و شیوه ای که آنها داستانی را حکایت می کنند بسیار زیباست. همچنین برای وودی موسیقی چیز ذاتی است و بویژه موسیقی دهه ۱۹۳۰.»

بلیک لایولی درباره کار با وودی آلن می گوید: «استرس زاست زیرا شما می دانید که چه کار بزرگی است با چنین فیلمساز بزرگی کار کردن. بنوعی استرس خود خواسته است. اما از سوی دیگر سطحی از اعتماد هم پیش می آید زیرا او می داند چکار می خواهد انجام دهد. او قصد ندارد که حرکات شما را کنترل کند طوری که شما احساس کنید یکسره زیر نظرید. شما این احساس را دارید که دارید در یک فیلم خوب بازی می کنید.»

کافه سوسایتی فیلم افتتاحیه جشنواره کن سال جاری بود. فیلم در تابستان جاری در سراسر جهان به نمایش در می آید.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد