Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

انتشار هفتمین البوم گروه بلینک ۱۸۳

انتشار هفتمین البوم گروه بلینک ۱۸۳
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

گروه موسیقی راک بلینک ۱۸۳ آمریکا با آلبوم «کالیفرنیا» بازگشتی موفقیت آمیز داشت و در صدر پرفروش ترین آلبوم های موسیقی در آمریکا و بریتانیا قرار گرفتند.

آگهی

گروه موسیقی راک بلینک ۱۸۳ آمریکا با آلبوم «کالیفرنیا» بازگشتی موفقیت آمیز داشت و در صدر پرفروش ترین آلبوم های موسیقی در آمریکا و بریتانیا قرار گرفتند.

بلینک ۱۸۳، گروه موسیقی راک آمریکایی با هفتمین آلبوم خود به نام «کالیفرنیا» باردیگر نام خود را بر سر زبان ها انداخت. ترانه های این آلبوم در مدت زمانی بسیار کوتاه نوشته شده و نخستین قطعه به نام Bored to Death پس از دوازده سال در صدر جدول فروش موسیقی در آمریکا و بریتانیا قرار گرفته است.

بدین ترتیب، بلینک ۱۸۳ موفق شد به نه هفته صدرنشینی گروه درِیک و آلبومش ویوز (Views) پایان دهد.

مارک هاپوس خواننده، نوازنده و از بنیانگداران گروه موسیقی بلینک ۱۸۳ می گوید: «هرگز سعی نکردیم نامه ای عاشقانه برای کالیفرنیا بنویسیم اما در حین ضبط آلبوم، ناخودآگاه احساس کردیم شاخصه هایی از گروه های کالیفرنیایی و یا المان هایی از کوچه و خیابان و مکان های خاص این شهر با ما است. زمان انتخاب عنوان آلبوم نیز نام «کالیفرنیا» خود را بر ما تحمیل کرد زیرا این شهر به رغم برخی تاریکی ها که آلبوم آن را بازتاب می دهد، پراز امید و انرژی مثبت است.»

این گروه بیست و چهار سال است که در عرصه موسیقی فعالیت می کند. آنها پس از انتشار دو آلبومی که با واکنش های مثبت همواره بود انتظار دارند با «کالیفرنیا» عصر طلایی- خود را آغاز کنند.

مارک هاپوس در ادامه می گوید: «این آلبوم از نظر من کامل است. هرآنچه ما در نظر داشتیم در آن وجود دارد. ترانه های تند، گزنده، کمی موسیقی پاپ و نیز ترانه هایی که از قلب سرچشمه می گیرد. وقتی به آن گوش می دهم حس می کنم بی نقص است و از آنچه انجام دادیم احساس غرور می کنم.»

گروه بلینک ۱۸۳ در حال حاضر کنسرت های دوره ای خود را در آمریکای شمالی برگزار می کند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تور میلیارد دلاری تیلور سوئیفت به قاره اروپا رسید

هفتهٔ صنایع خلاق باکو؛ مسابقهٔ طراحی بازی کامپیوتری و جشنوارهٔ فیلم‌های موبایلی

رونمایی از مینیاتورها و نسخ کهن خطی در کنگره میراث فرهنگی ازبکستان