نمایش فیلم ترسناک «پسر» در سینماهای دنیا

نمایش فیلم ترسناک «پسر» در سینماهای دنیا
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

مگی گرین، پرستار بچه آمریکایی، در خانه یک زوج میانسال انگلیسی استخدام می شود تا از پسر آنها نگه داری کند. این پسر در واقع عروسکی در اندازه واقعی و

آگهی

مگی گرین، پرستار بچه آمریکایی، در خانه یک زوج میانسال انگلیسی استخدام می شود تا از پسر آنها نگه داری کند. این پسر در واقع عروسکی در اندازه واقعی و جانشین پسری است که ۲۰ سال پیش از دست داده اند. این شروع ماجرای فیلم ترسناک «پسر» است. مگی با شکستن قانون های سخت خانه و مجموعه ای از اتفاقات ترسناک متقاعد می شود که این عروسک زنده است.

لورن کوهن بازیگر نقش مگی با اشاره به تفاوت این فیلم ترسناک با بقیه فیلم ها می گوید: «بیننده افسون و مسحور این عروسک می شود. عروسک برای بازی نیست بلکه ترسناک است. کسانی که بچه شان را از دست دادند یا امیدشان را در زندگی از دست داده اند عروسک را جانشین همه اینها می کنند. فکر می کنم یک وسیله نجات است.»

فیلم «پسر» با شرکت روپرت اوانز و به کارگردانی ویلیام برنت بل در بریتیش کلمبیا در کانادا فیلمبرداری شده در تاریخ های مختلف در ژانویه و فوریه در آمریکا و اروپا اکران می شود.

غرور و تعصب و زامبی ها

فیلم ترسناک «غرور و تعصب و زامبی ها» اقتباس آزادی از داستان معروف «غرور و تعصب» اثر جین آستین نویسنده انگلیسی است. در این فیلم، انگلستان قرن نوزدهم در محاصره زامبی ها است، الیزابت بنت، قهرمان داستان، استاد ورزشهای رزمی و تیراندازی است و با اتحاد با آقای دارسی در نبردی خونبار کشورشان را از چنگال زامبی ها نجات می دهند و همزمان عاشق هم شوند.

فیلم «غرور و تعصب و زامبی ها» با شرکت لیلی جیمز و سم ریلی به کارگردانی بر استیرز در تاریخ های مختلف در ماههای فوریه مارس و آوریل به سینماهای دنیا می آید.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد