میلیاردها دلار روز ولنتاین؛ رابطه عاشقانه پایدار کسب و کارها با ۱۴ فوریه

میلیاردها دلار روز ولنتاین؛ رابطه عاشقانه پایدار کسب و کارها با ۱۴ فوریه
Copyright euronews
Copyright euronews
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلب
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

بسیاری از بزرگترین برندها آماده‌اند که از روز ولنتاین سود ببرند. این سنت باستانی صدها سال است که به اشکال مختلف در هر قاره‌ای جشن گرفته می‌شود. پیشرفت‌های فناوری دیجیتال نحوه ارتباط شرکت‌ها با زوج‌ها و ایجاد تجربیات به یاد ماندنی را مختل می‌کنند.

آگهی

در این قسمت از The Exchange، بر کسب و کار چند میلیارد دلاری روز ولنتاین تمرکز می‌کنیم. فوریه از قرن ۱۴ ماه عشق بوده است، اما فناوری در حال متحول کردن تجارت عشق است. آدریان مسرلی، رئیس اروپایی گروه هتل‌های لوکس Four Seasons توضیح می‌دهد که چگونه بزرگترین برندها با ترکیب سنت‌های قدیمی و جدیدترین نوآوری دیجیتال، مشتریان را جذب می‌کنند.

تجارت عشق در حال رونق است

به گفته شرکت تحقیقاتی IPSOS MORI بیش از نیمی از بزرگسالان دارای شریک زندگی (۵۵ درصد)، برای جشن گرفتن روز ولنتاین برنامه ریزی می‌کنند. این روز ویژه در ایالات متحده بیشترین محبوبیت را دارد و سه چهارم (۷۵ درصد) از زوج ها معمولاً در آن شرکت می‌کنند. این همه شور و شوق به مقدار زیادی پول تبدیل می‌شود. تجارت عشق در اروپا نیز در حال رونق است. بیش از نیمی از زوج ها (۵۱ درصد) در بریتانیا، فرانسه و اسپانیا نیز معمولاً در خرید و جشن‌ گرفتن آن شرکت می‌کنند. 

منبع:

https://www.ipsos.com/sites/default/files/ct/news/documents/2022-02/Valentines-Day-around-the-world-2022%20.pdf

هم‌رسانی این مطلب

مطالب مرتبط

روز ولنتاین❤️؛ افراد مجرد چگونه می‌توانند با حس تنهایی در عید عشاق کنار بیایند؟