Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

زندگی مرد بی‌خانمان با پیدا کردن یک کیف پول در آمستردام زیر و رو شد

عکس تزئینی، کیف پول حاوی یورو
عکس تزئینی، کیف پول حاوی یورو Copyright کانوا
Copyright کانوا
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار به روز شده در
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

یک کارزار آنلاین برای مرد بی‌خانمانی که در آمستردام کیف پول حاوی ۲۰۰۰ یورو را به پلیس تحویل داد، سی و چهار هزار دلار اعانه جمع کرد.

آگهی

هاجر العلی ۳۳ ساله که ۱۸ ماه است بی‌خانمان بوده و جایی را برای خواب نداشته، در حالی که به دنبال بطری‌های پلاستیکی بود، این کیف پول را در ایستگاه مرکزی آمستردام پیدا می‌کند و آن‌را به ماموران پلیس تحویل می‌دهد.

بر اساس گزارش تامین مالی این کمپین آنلاین، تنها در یک روز ۳۴۱۰۲ یورو برای او کمک مالی جمع آوری شده است.  هاجر العلی در این‌باره گفت که زندگی او «کاملا دگرگون شده است.»

H, که پدر دو فرزند نیز هست، پیشنهادهای کاری زیادی نیز دریافت کرده است. یک اهداکننده ناشناس ۷۵۰ یورو به او اهدا کرد. در مجموع ۲۸۰۰ نفر به او کمک کرده‌اند.

پلیس با اعلام میزان پول درون این کیف که معادل تقریبی ۲۰۰۰ یورو بوده است، گفت: « اما متأسفانه هیچ مدرک هویتی یا چیزی که به ما اجازه دهد با صاحبش تماس بگیریم، وجود ندارد.»

مقامات پلیس به دلیل صداقت او در بازگرداندن این کیف پول یک جایزه نمادین شهروندی تحت عنوان «شست نقره‌ای» و یک کوپن هدیه به ارزش ۵۰ یورو به وی اعطا دادند.

در صورت عدم مطالبه وجه توسط کسی در مدت یک سال، این وجه به یابنده می‌رسد.

هاجر با بیان این که اکنون می‌تواند زندگی خود را از نو بسازد، در یک پست ویدیویی در اینستاگرام در حالی که تحت تأثیر حجم زیادی از پیام‌ها و نظرات محبت‌آمیز قرار گرفته بود، از همه تشکر کرد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نجات کوهنوردان لهستانی در آلپ

علم رقص؛ چرا حین رقصیدن دسته‌جمعی حرکات ما با بقیه نفرات هماهنگ می‌شود؟

زن آمریکایی به فاصله ۱۰ هفته دوبار برنده جایزه یک‌میلیون دلاری بخت‌آزمایی شد