Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

لذت بردن از فصل زمستان در قطر، از سنت‌های دریایی گرفته تا بالن‌های هوای گرم

لذت بردن از فصل زمستان در قطر، از سنت‌های دریایی گرفته تا بالن‌های هوای گرم
Copyright euronews
Copyright euronews
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلب
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

زمستان در قطر شرایط آب و هوایی ایده آلی را برای گذراندن زمان بیشتر در فضای باز فراهم می‌کند و Qatar 365 چند گزینه را برای مردم محلی و بازدیدکنندگان برای لذت بردن از یک جشنواره با محوریت میراث گرفته تا فعالیت‌های خانوادگی در یک پارک موضوعی و جشنواره بالن‌های هوای گرم انتخاب کرد.

آگهی

در این قسمت، Qatar 365 به فعالیت‌های مختلف موجود در دوحه برای این که مردم بتوانند از گذراندن وقت خود در خارج از منزل در ماه‌های سردتر لذت ببرند، می‌پردازد.


قطری‌ها خیلی به میراث و سنن دریایی خود افتخار می‌کنند. آنها همیشه از هر فرصتی برای تکریم آن استفاده می‌کنند. قایق‌های کلاسیکی که برای غواصی مروارید و تجارت کالا در دریاهای آزاد مدت‌ها قبل از کشف نفت و گاز استفاده می‌شدند، با نام محلی دوو شناخته می‌شوند. این قایق‌ها در جشنواره سالانه دهکده فرهنگی کاتارا به نمایش گذاشته شدند.  عادل حلیم در میان غرفه‌ها گشتی زد در حالیکه به تقدیس تاریخ دریایی قطر پرداخت.


شبه جزیره قطر چشم انداز تفریحی و سرگرمی خود را گسترش داده است، که امتیازی برای بازدیدکنندگان بین المللی است. از لیلا حمیرا با تور ویژه‌ای در سرزمین عجایب زمستانی لوسیل پذیرایی شد تا فعالیت‌های هیجان انگیز و خانوادگی و گزینه‌های پارک‌های موضوعی آن را کشف کند.


در فصل زمستان هیجان نیز در قطر موج می‌زند. جشنواره بالون قطر با بهره‌برداری حداکثری از شرایط آب و هوایی عالی، نمای رنگارنگی از بالن‌های هوای گرمی را از سراسر جهان فراهم می‌کند که برخی از آنها طرح‌های عجیب و غریبی دارند. این نمایش به رویدادی دیدنی برای محلی‌ها و گردشگران تبدیل شده است.

هم‌رسانی این مطلب