روپرت مرداک در ۹۲ سالگی دوست دختر جدید پیدا کرد

روپرت مرداک
روپرت مرداک Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

روپرت مرداک، سرمایه‌دار آمریکایی و غول رسانه‌ای در چهار قاره جهان، بار دیگر در سن ۹۲ سالگی دوست دختر جدیدی پیدا کرد و با او در سواحل تفریحی اروپا دیده شد.

آگهی

دوست جدید او «النا ژوکوا» نام دارد و ۶۶ ساله است. خانم ژوکوا پیش‌تر همسر یک تاجر میلیاردر به نام الکساندر ژوکوف بوده است و گفته می‌شود که تازه‌ترین زنی است که مرداک با او باب آشنایی را باز کرده و در هفته‌های اخیر همراه با او مشغول گشت و گذار در سواحل مدیترانه بوده است. 

روپرت مرداک حدود ۴ ماه پیش نامزدی خود را با لزلی اسمیت که یک مجری معروف تلویزیون در آمریکا بود، به هم زد و حالا با زن تازه‌ای آشنا شده است. 

بنا بر گزارش گاردین، روپرت مرداک ۹۲ ساله با دوست دختر جدیدش در جریان یک گردهمایی بزرگ خانوادگی که توسط همسر سابقش «وندی دنگ» برگزار شده بود، آشنا شده است. 

خانم دنگ که یک تاجر چینی‌الاصل است در سال ۲۰۱۳ و پس از ۱۴ سال زندگی مشترک با مرداک از او جدا شد؛ با این حال به نظر می‌رسد این زن و شوهر سابق همچنان روابط خوبی با یکدیگر دارند و دنگ در رویدادهای خانوادگی مرداک را دعوت می‌کند. مرداک و دنگ از رابطه خود دو فرزند به نام‌های کلوئه و گریس هم هستند.

روپرت مرداک که اصالتی استرالیایی دارد، تاکنون چهار بار به صورت رسمی ازدواج کرده است. 

گفته می‌شود که دختر النا ژوکوا پیش‌تر همسر رومن آبراموویچ، میلیاردر روس و مالک پیشین باشگاه چلسی انگلستان بوده است. رومن آبراموویچ و دریا ژوکوا در سال ۲۰۱۷ میلادی از یکدیگر جدا شدند. 

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

مرداک اوت سال گذشته رابطه با همسر چهارمش را پایان داد و در اوایل سال جاری میلادی با لزلی اسمیت ۶۶ ساله نامزد کرده بود؛ اما تنها چند هفته پس از اعلام رسمی نامزدی در روزنامه نیویورک پست (که مرداک مالک آن است) اعلام شد که این نامزدی به هم خورده است. 

مرداک که در سال ۱۹۸۵ تابعیت آمریکا را دریافت کرده، بر پایه تخمین نشریه فوربس، ثروتی معادل ۱۷ میلیارد دلار دارد.

آقای مرداک صاحب ده‌ها رسانه در کشورهای مختلف جهان است. در ایالات متحده او مالک شبکه تلویزیونی فاکس‌نیوز، روزنامه وال‌استریت ژورنال و روزنامه نیویورک پست است. او همچنین مالک روزنامه «سان» و «تایمز» در بریتانیا و صاحب چندین روزنامه‌ در استرالیا و قاره آسیا است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

جیمی کارتر در آستانه جشن تولد ۹۹ سالگی خود به همراه همسرش در جشنواره بادام‌زمینی دیده شد

عقد مذهبی روپرت مرداک و جری هال در کلیسایی در لندن

بحران ازدواج در ژاپن؛ نام همه ژاپنی‌ها ظرف ۵ قرن آینده یکسان می‌شود