ناصرالدین شاه: جایزه بازیگری را دستگیره توالت‌ کرده‌ام

ناصرالدین شاه، بازیگر هندی
ناصرالدین شاه، بازیگر هندی Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

ناصرالدین شاه یکی از بازیگران تحسین‌شده‌ سینمای هند که در طول سال‌های گذشته جوایز متعددی را دریافت کرده، در تازه‌ترین گفتگوی خود فاش کرد که این جوایز را جدی نمی‌گیرد.

آگهی

ناصرالدین شاه  در این مصاحبه تصریح کرد که از تندیسی که در قالب جوایز سالانه سینمای هند به عنوان جوایز فیلم‌فر (Filmfare Awards) دریافت کرده به عنوان دستگیره توالت استفاده می‌کند.

این هنرپیشه شناخته شده سینمای هند که تا کنون برنده سه تندیس جوایز فیلم‌فر و سه جایزه ملی شده، در این گفتگو تاکید کرد که این جوایز حاصل لابی‌گری‌های رایج در صنعت سینما هستند. 

ناصرالدین شاه در جریان مصاحبه با رسانه دِ لالانتاپ (The Lallantop) یادآور شد که حتی برای دریافت دو جایزه اخیر خود هنوز مراجعه نکرده و قبلی‌ها را هم به خانه ییلاقی خود برده و از آنها به عنوان دستگیره‌های درهای دستشویی و توالت‌ها استفاده کرده است.

بازیگر مشهور هندی ادامه داد: «وقتی اولین جایزه را دریافت کردم خوشحال شدم ولی بعدتر متوجه شدم که دریافت آنها لزوما به معنای شایستگی یک هنرمند نیست پس تصمیم گرفتم از آنها دوری کنم؛ درست همان‌طوری که پدرم به من آموخته بود که شیفته این جوایز شدن و دل به آنها بستن موجب تحمیق هنرمند می‌شود.»

به فیسبوک یورونیوز فارسی بپیوندید 

او تاکید کرد که فارغ از این که جوایز پُرحرف و حدیث سینمایی را چه کسی دریافت می‌کند، بازیگر خوب کسی است که برای ایفای بهترین نقش خود از جان مایه بگذارد و تمام تلاش خودش را بکند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

مدل نمادین سینما که فقط یک بار جلوی دوربین رفت: دورم ملحفه پیچیدند و چراغ رومیزی معمولی بدست گرفتم

نخستین فیلم بلند فیلمبرداری شده در فضا در سینماهای روسیه به نمایش درآمد

اعتراض انجمن سینماگران زن اسپانیا به اعطای جایزه افتخاری به جانی دپ