رسانه‌های ایران: شماری از بازیکنان فوتبال در یک پارتی بازداشت و ساعاتی بعد آزاد شدند

Access to the comments نظرها
نگارش از یورونیوز فارسی
عکس تزئینی است
عکس تزئینی است   -  Copyright  کانوا

خبرگزاری تسنیم وابسته به سپاه پاسداران اعلام کرد که تعدادی از بازیکنان فعلی و سابق یکی از تیم‌های فوتبال مطرح تهرانی شب گذشت در یک «پارتی مختلط» در شهر دماوند بازداشت شدند. با این حال باشگاه خبرنگاران اعلام کرد که تمام این بازیکنان هم اکنون آزاد شده‌اند.

این خبرگزاری مدعی شد که برخی از این بازیکنان در حالت غیر عادی ناشی از «مصرف مشروبات الکلی» بودند.

خبرگزاری برنا، میزبان این پارتی را آقای «ق» معرفی کرده و گفته است که وی بازیکن مطرح فوتبال یکی از تیم‌های اصلی تهران است.

این رسانه گفته است که «در این پارتی شبانه، ۷ فوتبالیست که ۳ نفر آنها از بازیکنان فعلی و ۲ نفر دیگر از بازیکنان سابق باشگاه مطرح تهرانی و ۲ نفر بازیکن یکی از تیم‌های دیگر هستند، به همراه بیش از ۲۰ دختر و پسر جوان و‌ نوجوان بازداشت شدند.»

با این حال ساعاتی پس از این خبر باشگاه خبرنگاران به نقل از یک منبع آگاه نوشت که تعدادی از بازیکنان فعلی و سابق فوتبال در جشن تولدی به شکل پارتی شبانه حضور داشتند.

این رسانه تصریح کرد که «شب گذشته این افراد بازداشت شدند اما اکنون فقط یک نفر که بازیکن فوتبال نیست در بازداشت است و باقی افراد آزاد شدند.»

پس از انقلاب سال ۵۷، جمهوری اسلامی نسبت به برگزاری پارتی‌ واکنش نشان می‌دهد و ماموران انتظامی با احکام قضایی به محل برگزاری این مهمانی‌ها یورش می‌برند و احکامی نیز از جمله ضربات شلاق یا جریمه صادر می‌شود.