Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

تب خالکوبی‌ در بین هواداران تیم آرژانتین پس از قهرمانی در جام جهانی قطر

خالکوبی‌های طرفداران تیم ملی فوتبال آرژانتین پس از قهرمانی در جام جهانی قطر
خالکوبی‌های طرفداران تیم ملی فوتبال آرژانتین پس از قهرمانی در جام جهانی قطر Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

پرطرفدارترین طرحی که طرفداران تیم ملی فوتبال آ‌رژانتین این روزها به دنبال خالکوبی آن هستند طرح خود جام قهرمانی است. نقش‌ چهره‌های لیونل مسی و امیلیانو مارتینز، دروازه‌بان تیم آرژانتین در جایگاه‌های دوم و سوم قرار دارند.

آگهی

طرفداران تیم ملی فوتبال آرژانتین به دنبال قهرمانی این تیم در جام جهانی قطر طی روزهای گذشته به مراکز خالکوبی بوئنوس‌آیرس هجوم برده‌اند تا طرح‌هایی از جمله چهره لیونل مسی، ستاره فوتبال آرژانتین را بر روی بدن خود تاتو کنند. 

یکی از هنرمندانی که در پایتخت آرژانتین به خالکوبی مشغول است به خبرگزاری فرانسه گفت که قرارهایش با مشتریان «طی دو هفته آینده» تنها به نقش‌های مرتبط با جام جهانی اختصاص دارد. این هنرمند که هر روز دو تا سه نقش را بر روی بدن مشتریانش خالکوبی می‌کند اضافه کرد که برخی از مراجعان که پیش از این به دنبال طرح مار یا اسکلت بودند اکنون به نقش لیونل مسی یا جام جهانی روی آورده‌اند. 

پرطرفدارترین طرحی که طرفداران تیم ملی فوتبال آ‌رژانتین این روزها به دنبال خالکوبی آن هستند طرح خود جام قهرمانی است. نقش‌ چهره‌های لیونل مسی و امیلیانو مارتینز، دروازه‌بان تیم آرژانتین در جایگاه‌های دوم و سوم قرار دارند. 

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

یکی از علاقمندان به تیم ملی فوتبال آرژانتین که برای تاتو کردن نقش لیونل مسی بر روی بدنش به یک مرکز خالکوبی رفته بود می‌گوید: «تاتوی مسی را به نشانه قدردانی از او انجام دادم.»

او که کارمند یک اداره دولتی است می‌افزاید: «این نشان می‌دهد مسی و خود تیم که سومین جام را برای ما ارمغان آورد چه اهمیتی دارند؛ سالها برای رسیدن به این هدف زحمت کشیده شده بود.»

این طرفدار تیم ملی آرژانتین البته از گذشته یک خالکوبی با نقش دیگو مارادونا، اسطوره فوتبال آمریکای جنوبی را نیز بر روی بدنش دارد. 

آرژانتین پیش از این در سال‌های ۱۹۷۸ و ۱۹۸۶ قهرمان جام جهانی شده بود و طرفداران این تیم امسال پس از ۳۶ سال بار دیگر شاهد قهرمانی این تیم بودند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

برگزاری نمایشگاه خالکوبی در لندن با حضور ۳۶۰ هنرمند خالکوب

رواج خالکوبی‌های «میهن‌پرستانه» در اوکراین در پی تهاجم نظامی روسیه

ناآرامی در آرژانتین؛ تقابل سنگ و کوکتل‌مولوتوف با گاز‌اشک آور و گلوله‌لاستیکی در خیابان‌های پایتخت