Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

رکورد تاریخی پاوربال آمریکا؛ چه کسی برنده بلیط بخت‌آزمایی ۲ میلیارد دلاری می‌شود؟

تعویق قرعه‌کشی جایزه بزرگ بخت‌آزمایی پاوربال
تعویق قرعه‌کشی جایزه بزرگ بخت‌آزمایی پاوربال Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار به روز شده در
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

قرعه‌کشی جایزه بزرگ بخت‌آزمایی پاوربال به مبلغ مبلغ ۲ میلیارد و چهارصد هزار دلار که به دلیل مشکلات فنی در یک واحد فروش به تعویق افتاده بود، از سر گرفته شد

آگهی

قرعه‌کشی جایزه بزرگ بخت‌آزمایی پاوربال به مبلغ ۲ میلیارد و چهارصد هزار دلار که به دلیل مشکلات فنی در یک واحد فروش به تعویق افتاده بود از سر گرفته شد و شماره‌ها معلوم گردید.

فردی که بلیطی با این ارقام را خرید است برنده بیش از ۲ میلیارد دلار خواهد شد؛ ارقام ۱۰، ۳۳، ۴۱، ۴۷ بر روی توپ‌های سفید و ۵۶ و نیز رقم ۱۰ بر روی توپ قرمز.  

مسئولان انجمن بخت‌آزمایی چند ایالتی، پیش‌تر رقم جایزه تاریخی پاورل‌بال را یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون دلاری اعلام کرده و گفته بودند که برنده تا اواخر روز سه‌شنبه مشخص نخواهد شد.

برای مشخص شدن نتیجه نهایی قرعه‌کشی بلیت‌های لاتاری پاوربال به اطلاعات فروش همه ۴۸ واحد نیاز است. بنابراین هنگامی که پاوربال اطلاعات ارسالی را دریافت کند، قرعه کشی می‌تواند ادامه پیدا کند.

برگزارکنندگان این مسابقه بخت‌آزمایی در بیانیه‌ای از شرکت‌کنندگان در این مسابقه خواستند تا بلیت‌های خود را نگه دارند.

دلیل اصلی رسیدن مبلغ جایزه پاوربال به مرز یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون دلار این بود که در قرعه‌کشی‌های متوالی پیشین فردی بلیط برنده را در دست نداشته است یا به عبارتی هیچ کسی شماره‌های برنده حدس نزده بود. 

رکورد جدید پاوربال که تقریباً ۴۰۰ میلیون دلار بیشتر از رکورد پیشین بود اکنون از آن هم فراتر رفته و به مبلغ بی‌سابقه ۲ میلیارد و چهارصد هزار دلار رسیده است. 

معدودی از آنهایی که در لاتاری شرکت و بازی می‌کنند شیوه پرداخت اقساطی سالیانه را انتخاب کند و اگر برنده شوند آن را در طول سالیان و بطور متمادی دریافت می‌کنند. با این وجود تقریباً همه برندگان شیوه دریافت نقدی را انتخاب می‌کنند. 

به توییتر یورونیوز فارسی بپیوندید

شانس برنده شدن در مسابقه پاوربال با مبلغ  یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون دلار یک در ۲۹۲.۲ میلیون بود. با رکوردشکنی پاوربال به بیش از ۲ میلیارد دلار، این شانس اکنون کمتر هم شده است. بر اساس قوانین، اگر در آخرین قرعه‌کشی پاوربال هم فردی برنده نشود، این مبلغ برای دور بعدی قرعه‌کشی ذخیره می‌شود.

قیمت بلیت بخت‌آزمایی پاوربال برای هر دور ۲ دلار است و در ۴۵ ایالت و همچنین واشنگتن‌دی‌سی، پوتوریکو و جزایر ویرجین آمریکا قابل خریداری است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

برنده بخت‌آزمایی در چین جایزه ۳۰ میلیون دلاری را از همسر و فرزندش مخفی کرد

بلیط بخت‌آزمایی در فروشگاه «خوش‌‌اقبال»؛احتمال برنده شدن در لاتاری یک میلیارد دلاری آمریکا چقدر است؟

زن آمریکایی به فاصله ۱۰ هفته دوبار برنده جایزه یک‌میلیون دلاری بخت‌آزمایی شد