Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

محاکمه فرد متهم به فرار مالیاتی از درآمد میلیون‌ یورویی توالت‌های بین شهری آغاز شد

توالت عمومی
توالت عمومی Copyright canva pro
Copyright canva pro
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار به روز شده در
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

محاکمه یک زن ۴۹ ساله روز پنجشنبه ۲۵ اوت در شهر کوتبوس آلمان به دلیل فرار مالیاتی از حدود ۱.۲ میلیون یورو درآمد حاصل از توالت‌های عمومی، آغاز شد.

آگهی

محاکمه یک زن ۴۹ ساله روز پنجشنبه ۲۵ اوت در شهر کوتبوس آلمان به دلیل فرار مالیاتی از حدود ۱.۲ میلیون یورو درآمد حاصل از توالت‌های عمومی، آغاز شد.

این توالت‌ها در مکان‌هایی مانند ایستگاه‌های خدمات بزرگراهی و رستوران‌ها قرار داشتند. برخی از توالت‌ها در چنین مکان‌هایی دارای برچسب‌های کمک داوطلبانه هستند که استفاده‌کنندگان می‌توانند به آن‌ها پول پرداخت کنند.

این فرد که مدیریت یک شرکت نظافتی را برعهده داشت، متهم است که این درآمد را از دولت در هشت مورد جداگانه بین سال‌های ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۸ پنهان کرده است. پرونده قضایی این فرد به ۱۴ سال پیش یا بیشتر باز می‌گردد که این موضوع ماجرا را پیچیده‌تر کرده است. ثابت کردن مقدار پول پرداخت شده بسیار دشوار است چرا که قیمت مشخصی برای افراد استفاده کننده از این توالت‌ها مشخص نشده بود. با این حال قاضی پرونده تخمین زد که درآمد روزانه می‌تواند از ۳۰ تا ۵۰۰ یورو از یک توالت به توالت دیگر متفاوت باشد.

الویرا کلاین، دادستان ارشد به خبرگزاری آلمان گفت: «باید سعی شود به نتیجه‌ای نزدیک شد که محتمل‌ترین است.»

قاضی روز پنجشنبه گفت که رقم ۱.۲ میلیون یورویی اعلام شده از سوی دادستانی بسیار بالا به نظر می‌رسد و برآورد حدود ۶۰۰ هزار یورویی نیز ارائه شده است.

تحقیقات در این پرونده حدود ۱۵ سال طول کشید تا به دادگاه کشیده شود و رقم مالیات پرداخت نشده ۵۰ هزار یورو تخمین زده می‌شود.

نخستین شاهد در جلسه روز گذشته دادگاه سعی کرد شخصی را متهم کند که دیگر زنده نیست. مادر متهم به‌عنوان نخستین شاهد، شریک دخترش را متهم به این اقدام کرد. او گفت که دخترش به‌طور اسمی مدیر اجرایی شرکت بود و ارتباطی با جمع‌آوری درآمد نداشت.

وی سپس گفت که دوست پسر دخترش این کسب و کار را اداره می‌کرد. برای این پرونده قرار است شش جلسه دادگاه با ۲۸ شاهد برگزار شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

کلاهبرداری مالیاتی و پولشویی؛ یورش ماموران دادستانی فرانسه به دفاتر پنج بانک در پاریس

آزادی ستاره سابق تنیس جهان از بند؛ بوریس بکر از بریتانیا اخراج می‌شود

پنج مشکل بازگشت به زمین از دید فضانورد فرانسوی؛ از مساله توالت تا دریازدگی