Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

پیدا شدن بقایای جسد دو کودک در چمدانی در نیوزیلند؛ رد پای یک مظنون در کره جنوبی یافت شد

Canva
Canva Copyright کشف بقایای جسد دو کودک در چمدان
Copyright کشف بقایای جسد دو کودک در چمدان
نگارش از Farhad Mirmohammadsadeghi
تاریخ انتشار به روز شده در
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

پلیس سئول اعلام کرد که یکی از بستگان دو کودکی که بقایای جسدشان در چمدانی در نیوزیلند پیدا شده ساکن کره جنوبی است. بقایای جسد این دو کودک هفته گذشته در چمدانی که در یک حراجی به فروش رفته بود پیدا شد.

آگهی

پلیس کره جنوبی روز دوشنبه به خبرگزاری فرانسه گفت زنی که گمان می‌رود از بستگان دو کودکی باشد که بقایایشان داخل چمدان‌هایی که در یک حراجی در نیوزیلند پیدا شده، ساکن کره جنوبی است.

پلیس نیوزیلند هفته گذشته اعلام کرد که چمدان‌هایی حاوی جسد دو کودک پنج تا ده ساله را کشف کرده است. خانواده‌ای که تریلری پر از وسایل مختلف را به صورت عمده از یک انبار خریدند، اجساد را پیدا کرده‌ بودند.

پلیس نیوزیلند گفت که احتمالا این اجساد به مدت چند سال نگهداری می‌شدند و همین مساله باعث پیچیده شدن تحقیقات شده است. طبق اظهار پلیس کره جنوبی، زنی که به عنوان یکی از بستگان این دو کودک شناسایی شده، کره‌ای تبار است و اکنون در این کشور زندگی می‌کند. 

یکی از مقام‌های پلیس کره جنوبی به خبرگزاری فرانسه گفت: «آن زن که یک شهروند نیوزیلندی کره‌ای تبار است، اکنون در کره جنوبی زندگی می‌کند. او در سال ۲۰۱۸ وارد کره جنوبی شد و به نظر می‌رسد از همان زمان کشور را ترک نکرده است. تحقیقات روی این پرونده توسط پلیس نیوزیلند هدایت می‌شود و ما در این بررسی‌ها طبق درخواست آن‌ها همکاری می‌کنیم.» 

پلیس با وجود بررسی ساعت‌ها فیلم دوربین مداربسته، معتقد است با توجه به فاصله زمانی طولانی بین مرگ دو کودک و کشف جسد‌هایشان، ممکن است لحظات کلیدی حل این معما از روی حافظه دوربین‌ها پاک شده باشند.

به تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

کارشناسان پلیس انبار و محدوده‌ای که چمدان‌ها در آنجا کشف شده است را به طول کامل بررسی کردند.

مقامات نیوزیلند در هفته گذشته بارها تاکید کردند که خانواده‌ای که اجساد را کشف کرده‌اند ارتباطی با مرگ دو کودک نداشته‌اند.  و اعلام کرد که برای مقابله با آسیب روحی که این خانواده متحمل شده‌اند، کمک دریافت خواهد کرد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

سگ گمرک فرودگاه بوستون میمون‌های مومیایی شده را در چمدان‌های یک مسافر شناسایی کرد

فردی ناشناس از کره جنوبی به کره‌ شمالی گریخت

حکم حبس ابد، بدون حق تقاضای بخشش برای عامل تیراندازی در مساجد نیوزیلند