Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

مردم شهرکرد در اعتراض به بیش از یک هفته بی‌آبی تجمع کردند

بیش از هشت روز بی آبی در شهرکرد
بیش از هشت روز بی آبی در شهرکرد Copyright ایسنا
Copyright ایسنا
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

حدود ۵۰۰ نفر از مردم شهرکرد امروز سه‌شنبه ۲۵ مرداد با در دست داشتن دست نوشته‌ها و سر دادن شعارهایی نسبت به بی‌آبی گسترده چند روزه در این شهر اعتراض کردند.

آگهی

رسانه‌های داخل ایران اعلام کردند که حدود ۵۰۰ نفر از مردم شهرکرد امروز سه‌شنبه ۲۵ مرداد با در دست داشتن دست نوشته‌ها و سر دادن شعارهایی نسبت به بی‌آبی گسترده چند روزه در این شهر اعتراض کردند. ویدئوهایی نیز از این تجمع در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.

طبق گزارش‌ها، مردم در این تجمع شعارهایی مانند «زاده سرچشمه‌ایم تشنه‌ایم تشنه‌ایم» و «مسئول بی کفایت استعفا استعفا» سر دادند.

بعد از سیل هفته گذشته، آب سرچشمه کوهرنگ که تامین کننده اصلی آب شهرکرد است گل‌آلود شد و قابل شرب نیست. همچنین شدت سیل به مسیر انتقال آب نیز آسیب جدی وارد کرده است.

ایسنا
توزیع آب کیسه‌ای در شهرکردایسنا

قطعی آب، کاهش فشار در برخی مناطق و آب ناسالم و کدر در تعدادی از محلات شهرکرد در هشت روز اخیر زندگی را برای شهروندان این شهر مشکل کرده است. قطعی آب در تعدادی مناطق مردم را به پای تانکرهای آبرسانی رسانده است و کیسه‌های آب در برخی مناطق توزیع می‌شود.

غلامعلی حیدری، استاندار چهار محال و بختیاری گفت: «سه خط پدافندی برای حل مشکل آب شرب شهرکرد در استان در حال اجرا است.»

وی با اشاره به اینکه امکان دارد آب چشمه کوهرنگ به‌علت رانش گل‌آلود شده باشد، گفت: «این مسئله باید توسط کارشناسان بررسی شود، تامین آب پایدار یکی از وعده‌های بنده بود، امسال پروژه آبرسانی نیمی از جمعیت استان به ثمر می‌رسد.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

سومین شب اعتراض‌ها به بی‌آبی خوزستان داغ؛ آمار غیررسمی از دو کشته حکایت دارد

ادامه تظاهرات در استان خوزستان؛ جوان شادگانی دراعتراض به بی‌آبی کشته شد

تظاهرات در شهرهای مختلف استان خوزستان ایران در اعتراض به بی‌آبی