Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

مسافران کلاس اکونومی می‌توانند از امکان تخت خواب واقعی در پروازهای طولانی استفاده کنند

عکس تزئینی است
عکس تزئینی است Copyright canva
Copyright canva
نگارش از مریم عباسی‌زاده
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

هنوز نحوه رزرو کردن این شش تخت خواب برای مسافران و هزینه احتمالی اضافی آن جزئیاتی منتشر نشده است و به نسبت تقاضا سقف استفاده هر مسافر تنها چهار ساعت خواهد بود و بین هر استفاده ملحفه‌ها توسط مهمانداران عوض خواهد شد.

آگهی

برای نخستین‌بار، مسافران کلاس اکونومی این امکان را می‌یابند که در طول پرواز خود روی تخت‌های واقعی بخوابند. شرکت هواپیمایی ایرنیوزیلند در قسمت خدمات «اسکای نست» (Skynest) برای مسیرهای پروازی طولانی، جای خواب هم برای مسافران با بلیط اکونومی (اقتصادی) در نظر گرفته است.

این خدمات شامل ۶ جای خواب است که در پروازهای بالای ۴ ساعت در اختیار مسافران قرار می‌گیرد. قرار است این خدمات در هواپیماهای بوئینگ ۷۸۷ «دریم لاینرز» گنجانده شود که از سال ۲۰۲۴ وارد ناوگان حمل و نقل هواپیمائی شرکت می‌شوند.

تخت خوابهای واقعی در حدفاصل بخش «بیزنس» و «اکونومی» تعبیه می شوند و شامل تشتک استاندارد، پتو و بالش، چراغ مطالعه، کابل یواس بی و تهویه هوا هستند.

هنوز نحوه رزرو کردن این شش تخت خواب برای مسافران هواپیما و هزینه احتمالی اضافی آن جزئیاتی منتشر نشده است و به نسبت تقاضا سقف استفاده هر مسافر تنها چهار ساعت خواهد بود و بین هر استفاده ملحفه‌ها توسط مهمانداران عوض خواهد شد.

از سپتامبر سال جاری پروازهای مستقیم بین نیوزیلند و نیویورک برقرار شده که هفده ساعت طول می کشد و پیش بینی می شود با توجه به طول مدت پرواز، استقبال مسافران عادی از این ابتکار بالا باشد.

به توییتر یورونیوز فارسی بپیوندید 

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

سقوط جنگنده اف۱۴ در اصفهان؛ دو خلبان هواپیما با چتر فرود آمدند

کهنه سرباز ۹۹ ساله بریتانیایی برای آخرین بار سوار بمب‌افکن قدیمی خود شد

پرندگان هنگام پرواز بر فراز اقیانوس‌ها کجا استراحت می‌کنند؟