Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

ادامه جلسات دادگاه زوج هالیوودی؛ امبر هرد جانی دپ را به خشونت فیزیکی و جنسی متهم کرد

دادگاه جانی دپ و امبر هرد
دادگاه جانی دپ و امبر هرد Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

امبر هرد روز چهارشنبه ۴ مه (۱۴ اردیبهشت) در یک جلسه سه ساعته در دادگاه اتهامات تازه‌ای را با شرح جزئیات علیه جانی دپ ستاره هالیوود مطرح کرد.

آگهی

امبر هرد روز چهارشنبه ۴ مه (۱۴ اردیبهشت) در یک جلسه سه ساعته در دادگاه اتهامات تازه‌ای را با شرح جزئیات علیه جانی دپ ستاره هالیوود مطرح کرد.

در این جلسه که در شعبه قضایی منطقه فیرفکس در ویرجینیای آمریکا برگزار شد، امبر هرد با تعریف پیشینه‌ای از ارتباط خود با جانی دپ گفت رابطه عاشقانه و صمیمی آن‌ها در ابتدا با «احساسات بسیار شدید» در سر صحنه فیلمبرداری فیلم «خاطرات روزانه رام» در سال ۲۰۱۱ شروع شد.

این بازیگر سینمای آمریکا افزود با این حال پس از مدتی اولین برخورد فیزیکی از جانب جانی دپ را زمانی دیده که از او در مورد خالکوبی روی بازویش پرسیده است:‌ «جانی مشغول مصرف کوکائین بود و روی یک مبل با هم نشسته بودیم که پرسیدم. در جواب گفت فکر می‌کنی خنده دارد، فاحشه؟ و به صورتم سیلی زد و دو بار دیگر هم تکرار کرد.».

هرد گفت: «من فقط خندیدم چون فکر می‌کردم دارد شوخی می‌کند. خندیدم چون نمی‌دانستم چه کار دیگری انجام دهم. فکر می کردم این باید یک شوخی باشد. نمی دانستم چه خبر است. فقط به او خیره شدم... می‌دانستم که باید او را ترک کنم و این چیزی بود که قلبم را شکست. چرا که نمی‌خواستم او را ترک کنم.»

وی اضافه کرد که بعد از آن دپ زانو زده و با گریه عذرخواهی کرده است و پس از آشتی مجدد گفته است «ترجیح می‌دهم دستم را قطع کنم تا اینکه دست روی تو بلند کنم». با این حال به گفته امبر هرد خشونت رفتاری جانی دپ «که با نوشیدن زیاد الکل او ارتباط دارد»، ادامه داشته است. هرد شهادت داد که دپ او را هل می‌داده، به دیوار می‌کوبیده و پرت می‌کرده است.

این در شرایطی است که جانی دپ این اتهامات را پیشتر رد کرده است.

امبر هرد همچنین گفت که دپ به دلیل «حسادت» دائما او را به خیانت و روابط خارج از ازدواج با دیگران متهم می‌کرده است که «هرگز وجود نداشتند». وی همچنین اضافه کرد که جانی دپ پس از استفاده از الکل و مواد مخدر «فرد دیگری» تبدیل می‌شود و یک بار هم او را به کشتن تهدید کرده است.

خانم هرد همچنین با بیان جزئیات یک حادثه در سال ۲۰۱۳ دپ را به آزار جنسی متهم کرد. وی در توضیح این اتفاق گفت ماجرا به شبی برمی‌گردد که آن‌ها با دوستانشان در یک پارتی در یک ویلای بیابانی مشغول استعمال مواد مخدر بوده‌اند و پس از بازگشت به اتاقشان دپ با عصبانیت شروع به خرد کردن اشیاء کرده و او را به «پنهان کردن کوکائین‌ها» متهم ساخته است.

به اینستاگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

آسوشیتد پرس
در دادگاه روز چهارشنبه جانی دپ و وکلای او نیز حضور داشتندآسوشیتد پرس

امبر هرد اضافه کرد: «جانی گفت حتما باید جستجوی بدنی رویت انجام دهم؟ بعد شروع به پاره کردن لباس‌ها و لباس‌ زیرم کرد و با انگشتانش مرا هتک کرد».

پس از اظهارات خانم امبر، داون هیوز روانشناس قانونی توسط تیم وکلای مدافع وی به جایگاه فراخوانده شد و شهادت که معتقد است امبر هرد در اثر خشونت جنسی به «اختلال استرس پس از سانحه» مبتلا شده است.

پرونده دادگاه این زوج هالیوودی بر اساس مطالب مطرح شده در ستونی در روزنامه واشنگتن‌پست است که توسط خانم هرد در دسامبر ۲۰۱۸ نوشته شده است. او در آنجا خود را «قربانی خشونت خانگی» معرفی می‌کند که پس از طرح ادعاهایش مورد تمسخر قرار گرفته است. عنوان ستونی که هرد مطالب خود را در آن می نوشت، «من علیه خشونت جنسی صحبت کردم اما با خشم فرهنگمان روبرو شدم. این باید تغییر کند»، انتخاب شده بود.

این هنرپیشه ۳۵ ساله در مقاله خود هرگز از دپ که از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ همسر او بود، نام نمی‌برد اما دپ از او به دلیل افترا شکایت و تقاضای ۵۰ میلیون دلار خسارت کرده است.

دپ، هرد را متهم می‌کند که به دنبال «تبلیغات مثبت برای خودش» پیش از اکران فیلم «آکوامن» است که در آن نقش اصلی را دارد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

وکلای امبر هرد در دادگاه: الکل و موادمخدر جانی‌دپ را تبدیل به هیولا می‌کرد

پسر جو بایدن در پرونده خرید غیرقانونی اسلحه مجرم شناخته شد

گوگل حذف دائمی سابقه «موقعیت مکانی» کاربران را آغاز می‌کند