Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

پلیس فرانسه دو سرنشین یک خودرو را به ضرب گلوله کشت

عکس تزیینی از خودروی پلیس
عکس تزیینی از خودروی پلیس Copyright CANVA PRO
Copyright CANVA PRO
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

پلیس فرانسه شامگاه یکشنبه به سمت یک خودرو در مرکز پاریس که در جهت مخالف در حال حرکت بود شلیک کرد که در پی آن دو نفر کشته و یک نفر زخمی شدند.

آگهی

پلیس فرانسه شامگاه یکشنبه به سمت یک خودرو در مرکز پاریس که در جهت مخالف در حال حرکت بود شلیک کرد که در پی آن دو نفر کشته و یک نفر زخمی شدند.

این اتفاق چند ساعت پس از اعلام انتخاب مجدد امانوئل ماکرون به‌عنوان رئیس جمهوری فرانسه رخ داد.

این خودرو کمی بعد از نیمه شب روی قدیمی‌ترین پل پاریس (پون‌نوف) در مسیر مخالف در حال حرکت بود که پلیس دستور توقف خودرو برای بازرسی از آن را داد.

طبق گزارش خبرگزاری فرانسه به نقل از یک منبع در اداره پلیس ، راننده خودرو را متوقف نکرد و سپس آن را به سمت ماموران راند که در نهایت پلیس به سمت سرنشینان خودرو شلیک کرد.

کمتر از دو کیلومتر دورتر از محل حادثه، امانوئل ماکرون همراه با هوادارانش در حال برگزاری جشن پیروزی مقابل مارین لوپن در دور دوم انتخابات فرانسه بود.

لور بکو، دادستان پاریس حوالی ساعت یک و نیم در محل حادثه حاضر شد. این حادثه توسط نهاد ناظر بر عملکرد پلیس فرانسه در دست بررسی است.

خبرگزاری فرانسه و روزنامه لوفیگارو در گزارشی اعلام کردند که «پنج یا شش گلوله به سمت افراد» شلیک شده است. طبق این گزارش راننده و سرنشین جلوی خودرو در دم جان باختند. مرد سومی که روی صندلی عقب خودرو نشسته بود از ناحیه دست مجروح و به بیمارستان منتقل شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

چرا وقتی ماموران پلیس خودرویی را متوقف کردند، صندوق عقب را لمس می‌کنند؟

«بیگانه ای در پاریس»؛ پیکاسو «به جرم خارجی بودن» سال‌ها تحت نظر پلیس فرانسه بود

پلیس فرانسه برای حمایت از زنان تیم ویژه برخورد با خشونت خانگی تشکیل می‌دهد