پلیس فرانسه مردی را که با چاقو به او حمله کرده بود به ضرب گلوله کشت

Access to the comments نظرها
نگارش از یورونیوز فارسی
Daniel Cole
Daniel Cole   -  Copyright  AP Photo

یک مامور پلیس روز یکشنبه در شهر پاریس، پایتخت فرانسه مردی را که با چاقو به او حمله کرده بود، با شلیک گلوله کشت.

این حادثه در زمانی روی داده است که فرد مضروب از سوی پلیس تحت تعقیب بوده و ناگهان در حالی که چاقویی در دست داشته، به سمت مامور پلیس حمله می‌کند.

بنا بر گزارش رسانه‌های فرانسه، حادثه حدود ساعت ۱۱ بامداد در منطقه ۱۸ پاریس روی داده است. در آن زمان تعدادی از ماموران پلیس برای رسیدگی به یک اختلاف خانوادگی، با دوچرخه به این منطقه رفته بودند که ناگهان فردی با چاقو به یکی از آنها که دورتر از دیگران ایستاده بود و از دوچرخه‌های دیگر همکارانش محافظت می‌کرد، نزدیک شده و او را با چاقو تهدید می‌کند.

در این هنگام، مامور پلیس باتوم خود را بیرون می‌آورد و به این ترتیب باعث فرار مرد می‌شود. مامور پلیس سپس این مرد را در خیابان تعقیب می‌کند اما ناگهان او برمی گردد و سعی می‌کند با چاقو ضربه‌ای به این مامور بزند.

در این لحظه است که مامور پلیس با اسلحه به سمت او شلیک می‌کند.

این فرد که هنوز دربارۀ سن و هویت او اطلاعاتی منتشر نشده، با شلیک گلوله بشدت زخمی می‌شود اما تلاش نیروهای امداد برای ماساژ قلبی و زنده نگه داشتن او به نتیجه‌ای نمی‌رسد و او می‌میرد.

پلیس فرانسه اعلام کرد که تحقیقات درباره این حادثه آغاز شده است و در این مرحله نمی‌توان گفت که آیا فرد مضروب در زمان تهدید به حمله، حرفی با محتوایی مذهبی یا تروریستی زده است یا خیر.