Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

تیراندازی به خودروی فرمانده‌ ارشد سپاه؛ فرزند یکی از سرداران کشته شد

حسین الماسی، فرمانده سپاه و محمود آبسالان فرزند یکی از سرداران سپاه
حسین الماسی، فرمانده سپاه و محمود آبسالان فرزند یکی از سرداران سپاه Copyright خبرگزاری‌های ایران
Copyright خبرگزاری‌های ایران
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار به روز شده در
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

رسانه‌های دولتی ایران در خبری اعلام کردند که افراد مسلح صبح امروز شنبه ۲۳ آوریل (سه اردیبهشت) به خودرویی حامل یک فرمانده ارشد سپاه پاسداران تیراندازی کردند و یکی از محافظان او را کشتند.

آگهی

رسانه‌های دولتی ایران در خبری اعلام کردند که افراد مسلح صبح امروز شنبه ۲۳ آوریل (سه اردیبهشت) به خودرویی حامل یک فرمانده ارشد سپاه پاسداران تیراندازی کردند و یکی از محافظان او را کشتند.

حسین الماسی، فرمانده تیپ ۱۱۰ سلمان فارسی سیستان و بلوچستان در این خودرو بود اما طبق گزارش‌های رسمی به وی آسیبی وارد نشده است گرچه برخی حساب‌های محلی در شبکه‌های اجتماعی مدعی شده‌اند این فرمانده سپاه مجروح و در بیمارستان بستری شده است.

طبق گزارش ایسنا و به نقل از علیرضا مرحمتی، معاون امنیتی-انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان، عوامل تیراندازی بازداشت شده‌اند.

وی درباره جزئیات این حادثه گفت: «ورودی شهر زاهدان یک ایست بازرسی بوده که متاسفانه سحرگاه دیشب مورد تیراندازی برخی از اشرار قرار می‌گیرد، در این حادثه محمود آبسالان فرزند سردار آبسالان جانشین فرمانده سپاه سلمان [محافظ حسین الماسی] که در ایست بازرسی بوده به شهادت می رسد.»

وی گفت که عوامل این درگیری دستگیر شده‌اند که اقدامات اطلاعاتی و تحقیقاتی در حال انجام است.

خبرگزاری مهر نیز نوشته است که خودروی حامل حسین الماسی مورد حمله یک خودرو با چهار سرنشین قرار گرفت که هر چهار سرنشین آن خودرو بازداشت شده‌اند.

استان سیستان و بلوچستان ایران در همسایگی پاکستان و افغانستان قرار دارد و هر از چند گاهی صحنه درگیری‌های برخی شبه‌نظامیان مخالف حکومت ایران و نیروهای نظامی ایران بوده است. از سوی دیگر نیروهای امنیتی ایران در این منطقه با قاچاقچیان مواد مخدر که در مسیر اصلی قاچاق تریاک و هروئین افغانستان قرار دارد بارها درگیر شده‌اند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تیراندازی‌های مرگبار در کالیفرنیا یک روز پس از فاجعه بوفالو

فرمانده هوافضای سپاه: ایران نمی‌خواست برای انتقام خون قاسم سلیمانی وارد جنگ تمام‌عیار با آمریکا شود

بیانیه سه کشور اروپایی در محکومیت گام‌‌های هسته‌ای ایران؛ تهران بیانیه گروه ۷ را «مغرضانه» خواند