Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

یک استخر در لندن به دلیل انتشار گاز شیمیایی تعطیل شد

نیروهای پلیس، آتش‌نشانی و آمبولانس لندن در محل پارک المپیک لندن حضور دارند
نیروهای پلیس، آتش‌نشانی و آمبولانس لندن در محل پارک المپیک لندن حضور دارند Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

مجموعه ورزش‌های آبی ملکه الیزابت در پایتخت بریتانیا به دلیل انتشار گاز شیمیایی تعطیل شده و آتش‌نشانی از مردم خواسته از نزدیک شدن به این محل خودداری کنند.

آگهی

یک استخر در پارک المپیک لندن روز چهارشنبه به دلیل انتشار گازهای خطرناک در این مجموعه سریعا تخلیه و افراد حادثه دیده مورد مداوا قرار گرفتند.

دلیل این حادثه که روز چهارشنبه ۲۳ مارچ در پارک المپیک ملکه الیزابت در شرق لندن رخ داد هنوز به صورت دقیق مشخص نیست اما رسانه‌های بریتانیایی گزارش دادند که تعدادی از افراد حاضر در این محل با مشکلات تنفسی رو به رو شده و در حال مداوا هستند. مرکز آبی ملکه الیزابت لندن در توییتی تایید کرده که به دلیل حادثه‌ای که صبح امروز در پی «انتشار گاز» در این مجموعه رخ داده، این مرکز تعطیل شده است.

آتش نشانی لندن اعلام کرده که «مقدار زیادی گاز کلر» در داخل ساختمان پارک المپیک ملکه الیزابت به دلیل بروز یک «واکنش شیمیایی» منتشر شده است.

منطقه مورد نظر، محاصره و افراد حاضر در آن محدوده سریعا از محل به بیرون هدایت شده‌اند. آتش‌نشانی لندن گفته که نیروهای این سازمان مشغول رسیدگی به «گزارش یک حادثه شیمیایی» در ساختمان استخر هستند. این نهاد همچنین از مردم منطقه خواسته در حالی که نیروهای آتش‌نشانی در حال بررسی شرایط و تهویه هوا هستند، درها و پنجره‌های خود را ببندند.

سرویس آمبولانس لندن هم اطلاعات بیشتری در خصوص این حادثه ارائه نکرده و تنها به بیان این نکته بسنده کرد که این مجموعه در کنار آتش‌نشانان و نیروهای پلیس در حال فعالیت برای حل یک «حادثه بزرگ» هستند.

صادق خان، شهردار لندن نیز گفته که در تماس نزدیک با نیروهای اورژانس است و به مردم پایتخت انگلستان هشدار داده که از پارک مذکور دوری کنند.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

آتش سوزی مرگبار در کارخانه مواد شیمیایی روسیه تعدادی کشته و ناپدید برجای گذاشت

ادعای دانشمند آمریکایی: آلودگی‌های شیمیایی موجب کاهش باروری و کوچک شدن آلت تناسلی می‌شود

سازمان منع سلاح‌های شیمیایی از «استفاده از گاز اعصاب» علیه ناوالنی ابراز نگرانی کرد