یک استخر در لندن به دلیل انتشار گاز شیمیایی تعطیل شد

Access to the comments نظرها
نگارش از یورونیوز فارسی
نیروهای پلیس، آتش‌نشانی و آمبولانس لندن در محل پارک المپیک لندن حضور دارند
نیروهای پلیس، آتش‌نشانی و آمبولانس لندن در محل پارک المپیک لندن حضور دارند   -   کپی رایت  AP Photo

یک استخر در پارک المپیک لندن روز چهارشنبه به دلیل انتشار گازهای خطرناک در این مجموعه سریعا تخلیه و افراد حادثه دیده مورد مداوا قرار گرفتند.

دلیل این حادثه که روز چهارشنبه ۲۳ مارچ در پارک المپیک ملکه الیزابت در شرق لندن رخ داد هنوز به صورت دقیق مشخص نیست اما رسانه‌های بریتانیایی گزارش دادند که تعدادی از افراد حاضر در این محل با مشکلات تنفسی رو به رو شده و در حال مداوا هستند. مرکز آبی ملکه الیزابت لندن در توییتی تایید کرده که به دلیل حادثه‌ای که صبح امروز در پی «انتشار گاز» در این مجموعه رخ داده، این مرکز تعطیل شده است.

آتش نشانی لندن اعلام کرده که «مقدار زیادی گاز کلر» در داخل ساختمان پارک المپیک ملکه الیزابت به دلیل بروز یک «واکنش شیمیایی» منتشر شده است.

منطقه مورد نظر، محاصره و افراد حاضر در آن محدوده سریعا از محل به بیرون هدایت شده‌اند. آتش‌نشانی لندن گفته که نیروهای این سازمان مشغول رسیدگی به «گزارش یک حادثه شیمیایی» در ساختمان استخر هستند. این نهاد همچنین از مردم منطقه خواسته در حالی که نیروهای آتش‌نشانی در حال بررسی شرایط و تهویه هوا هستند، درها و پنجره‌های خود را ببندند.

سرویس آمبولانس لندن هم اطلاعات بیشتری در خصوص این حادثه ارائه نکرده و تنها به بیان این نکته بسنده کرد که این مجموعه در کنار آتش‌نشانان و نیروهای پلیس در حال فعالیت برای حل یک «حادثه بزرگ» هستند.

صادق خان، شهردار لندن نیز گفته که در تماس نزدیک با نیروهای اورژانس است و به مردم پایتخت انگلستان هشدار داده که از پارک مذکور دوری کنند.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید