Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

ویدئویی از نجات سگ خوش‌شانسی که در یک خودروی دچار حریق گیر افتاده بود

سگ گرفتار در خودروی در حال آتش‌سوزی
سگ گرفتار در خودروی در حال آتش‌سوزی Copyright عکس از ویدئو---DOUGLAS COUNTY SHERIFF'S OFFICE
Copyright عکس از ویدئو---DOUGLAS COUNTY SHERIFF'S OFFICE
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

پلیس شهرستان داگلاس در ایالت کلرادوی آمریکا تصاویری از نجات یک سگ ترسیده را که داخل یک خودروی آتش گرفته گرفتار شده بود منتشر کرد.

آگهی

پلیس شهرستان داگلاس در ایالت کلرادوی آمریکا تصاویری از نجات یک سگ ترسیده را که داخل یک خودروی دچار حریق گرفتار شده بود منتشر کرد.

تصاویر از دوربین نصب شده روی لباس مایکل گرگورک، معاون پلیس شهرستان داگلاس در تاریخ ۲۲ ژانویه ضبط شده بود اما در روزهای گذشته پلیس تصمیم گرفت این تصاویر را منتشر کند.

این ویدئو نشان می‌دهد که پلیس زمانی سر می‌رسد که دود از سمت شیشه راننده یک خودروی شاسی بلند در جنوب دنور در حال خارج شدن است. مالک خودرو در این ویدئو نشان داده می‌شود که در حال ضجه زدن است و می‌گوید که هنک، سگش داخل خودرو گرفتار شده است.

گرگورک قبل از اینکه هنک را بیرون بکشد ابتدا شیشه پنجره کناری و عقب خودرو را با باتوم می‌شکند.

گرگورک در گفت‌وگویی در توصیف وضعیت سگ گفت که حیوان در حال تشنج بود و می‌دانست که واقعا در وضعیت بدی قرار دارد.

صاحب سگ سعی کرد او را بیرون بکشد اما دود بسیار زیاد بود و مجبور شد کنار برود. سپس گرگورک وارد عمل شد و هنک را از خودرو بیرون کشید.

یکی از همسایگان به معاون پلیس گفت که همسرش دامپزشک است اما زمانی که او به محل حادثه رسید دیگر هنک حالش خوب شده بود و در اطراف محل بازی می‌کرد.

گرگورک گفت که او نیز سرپرستی یک سگ را برعهده دارد و تنها فرزندش سگش است. وی اضافه کرد: «پس من هم همین کار را می‌کردم، چه بچه، چه انسان، چه سگ و چه گربه، زندگی یک زندگی است.»

پلیس داگلاس گزارش کرد که هنک در خودرو منتظر صاحب خود بود و پنجره در حالت نیمه‌باز قرار داشت. سازمان آتش‌نشانی معتقد است دلیل آتش‌سوزی اتصالی برق بوده که احتمالی از زیر داشبورد یا کنسول شروع شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تصاویری از احساسات یک اورانگوتان تازه متولد شده و مادرش در فرانسه

تصاویری از ژاپن؛ گردونه یخی در دریاچه‌ کانایاما

تصاویری از اسپانیا؛ عبور اسب‌ها از آتش