قاتل هندی که قصد داشت جسد مقتول را به جای جسد خودش جا بزند، دستگیر شد

Access to the comments نظرها
نگارش از یورونیوز فارسی
مامور پزشکی قانونی هند، عکس از بایگانی
مامور پزشکی قانونی هند، عکس از بایگانی   -  Copyright  AFP

یک مرد هندی به ظن قتل مرد دیگری بازداشت داشت. پلیس هند روز دوشنبه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که «قاتل» قصد داشته برای فرار از چنگ عدالت جسد مقتول را به جای جسد خودش جا بزند.

مظنون به قتل که رسانه‌های محلی نام او را سودش کومار اعلام کرده‌اند، پرونده مفتوح دیگری هم دارد. او در سال ۲۰۱۸ به اتهام قتل دختر خودش بازداشت شد و در انتظار برگزاری دادگاه با استفاده از شرایط آزادی مشروط از زندان آزاد شده بود. تعداد زیاد زندانیان موجب شده بود تا مسئولان زندان با جدی‌تر شدن همه‌گیری کرونا بسیاری از زندانیان را بصورت مشروط مرخص کنند.

جسد مقتول در حالی که چهره‌اش قابل شناسایی نبود ماه گذشته در حومه دهلی نو پیدا شد. مقتول که یک بنا است لباس کومار را به تن داشت و کارت شناسایی او در جیبش بود.

همسر کومار نیز هویت جسد را تایید کرده بود اما پلیس با استناد به گزارش‌های دریافتی مبنی بر زنده بودن سودش کومار، به تحقیقات خود ادامه داد و در نهایت مظنون را جمعه شب مقابل منزلش دستگیر کرد.

کومار که به اتهام قتل دختر خود باید محاکمه می‌شد بنا را با وعده کار به منزلش دعوت کرده و لباس ‌ای خودش را برای کار در اختیارش می‌گذارد و سپس نقشه شوم خود را اجرا می‌کند.

توییتر یورونیوز فارسی را دنبال کنید