پرسپولیس و استقلال باز هم مساوی کردند

Access to the comments نظرها
نگارش از یورونیوز فارسی
تساوی دو تیم پرسپولیس و استقلال در دربی ۹۷
تساوی دو تیم پرسپولیس و استقلال در دربی ۹۷   -   کپی رایت  خبرگزاری فارس

دیدار تو تیم پرسپولیس و استقلال با تساوی بدون گل به پایان رسید تا گل‌گهر سیرجان در پایان هفته هشتم لیگ برتر ایران صدرنشین لیگ برتر ایران باقی بماند.

دیدار حساس دو تیم مدعی تهران در دربی ۹۷ با احتیاط دو تیم آغاز شد شاگردان گل‌محمدی و مجیدی تلاش داشتند بدون ریسک بازی را در دقایق ابتدایی دنبال کنند. نیمه نخست تقریبا با همین روند ادامه یافت و هیچ کدام از دو تیم نتوانستند موقعیت جدی روی دروازه حریف ایجاد کند.

با شروع نیمه دوم اما این پرسپولیس بود که با تدارک حملات بیشتر تلاش داشت روند بازی را به سود خود تغییر دهد. شاگردان گل‌محمدی که از شکست رقیب مستقیم خود یعنی سپاهان مطلع بودند، تلاش بسیاری کردند تا دروازه رقیب سنتی تهرانی را باز کنند اما این تلاش‌ها با دفاع خوب آبی‌پوشان تهرانی بی‌فایده ماند.

قضاوت موعود بنیادی‌فر داور این مسابقه هم در چندین مورد با اعتراض بازیکنان و مربیان دو تیم همراه بود. با این حال هیچ صحنه حساس و دشواری در محوطه جریمه دو تیم رخ نداد و در مجموع این قاضی جوان کار چندان دشواری برای سوت زدن دربی ۹۷ در پیش نداشت.

تلاش‌های دو تیم در پایان ۹۰ دقیقه بی‌ثمر به پایان رسید و بدون اینکه توپی از خط دروازه‌ها عبور کند با نتیجه بدون گل به پایان رسید.

پیش از این مسابقه گل گهر سیرجان موفق شده بود سپاهان اصفهان را با نتیجه ۴-۲ شکست دهد.

با این نتایج پرسپولیسی‌ها ۱۵ امتیازی شدند و بعد از گل‌گهر و سپاهان ۱۵ امتیازی در رده دوم جدول قرار گرفتند. استقلالی‌ها هم با این ۱ امتیاز مجموع اندوخته خود را به ۱۴ افزایش دادند و با یک بازی بیشترنسبت به آلومینیوم اراک با امتیاز برابر در رده چهارم جای گرفتند.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید