جوایز موسیقی آمریکا؛ «بی تی اس» به عنوان اولین گروه آسیایی برنده جایزه «هنرمند سال» شد

Access to the comments نظرها
نگارش از یورونیوز فارسی
اعضای گروه «بی تی اس»
اعضای گروه «بی تی اس»   -   کپی رایت  AP Photo

«بی تی اس» یکشنبه شب به اولین گروه موسیقی از قاره آسیا تبدیل شد که برنده جایزه «هنرمند سال» در جوایز موسیقی آمریکا می‌شود.

اعضای گروه «بی تی اس» در این مراسم دو جایزه دیگر، جایزه بهترین دوگانه یا گروه در سبک پاپ و همچنین جایزه بهترین ترانه پاپ را دریافت کردند. آنها همچنین به طور مشترک با گروه «کلدپلی» به اجرای ترانه جدید این گروه راک پرداختند.

با احتساب جوایزی که «بی تی اس» در مراسم یکشنبه شب در شهر لس‌آنجلس کسب کرد اعضای این گروه اهل کره جنوبی تاکنون ۹ جایزه در ادوار مختلف جوایز موسیقی آمریکا به دست آورده‌اند.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

هنرمندان گروه «بی تی اس» پس از کسب جایزه «هنرمند سال» در صفحه توئیتر خود از طرفداران‌شان تشکر کردند. آنها در حالی برنده جایزه بهترین دوگانه یا گروه در سبک پاپ شدند که طی دو سال گذشته نیز این جایزه را کسب کرده بودند.

برندگان جوایز موسیقی آمریکا تنها با رای علاقمندان و طرفداران خوانندگان و گروه‌های موسیقی مشخص می‌شوند. گروه هفت نفره «بی تی اس» در سال ۲۰۱۰ تشکیل شد و عرضه کارهای هنری‌اش را در سال ۲۰۱۳ آغاز کرد.

در مراسم یکشنبه شب تیلور سوئیفت، خواننده آمریکایی برای ششمین بار برنده جایزه هنرمند زن در سبک پاپ شد. او همچنین جایزه بهترین آلبوم در سبک پاپ را به دست‌ آورد.