گروه موسیقی «بی تی اس» با ویدئوی «دینامیت» در یوتیوب رکوردشکنی کرد

اعضای گروه «بی تی اس»
اعضای گروه «بی تی اس» Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

با گذشت سه ساعت از انتشار این ویدئو در شبکه یوتیوب تعداد مشاهده کنندگان از ۳۰ میلیون نفر فراتر رفته است.

آگهی

ویدئوی ترانه جدید گروه موسیقی «بی تی اس» روز جمعه رکورد تماشا با استفاده از قابلیت «یوتیوب پرمیر» را در این پایگاه اینترنتی اشتراک ویدئو شکست.

آمار یوتیوب نشان می دهد که میلیون ها نفر همزمان با اولین نمایش ویدئوی جدید این گروه موسیقی پاپ کره‌ای به یوتیوب رفتند تا ویدئوی جدید «بی تی اس» را تماشا کنند. بنا به آمار اولیه یوتیوب دستکم سه میلیون نفر ویدئوی ترانه «دینامیت» (Dynamite) را هنگام انتشار اولیه آن به طور همزمان مشاهده کردند.

تعداد دقیق افرادی که این ویدئو را با استفاده از قابلیت «یوتیوب پرمیر» تماشا کردند هنوز مشخص نیست. با این حال آمار بین سه تا چهار میلیون تماشاچی برای انتشار اولیه به این معنا است که ویدئوی ترانه «دینامیت» رکورد تماشاچی با استفاده از «یوتیوب پرمیر» را شکسته است.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

این در حالی است که با گذشت سه ساعت از انتشار این ویدئو در شبکه یوتیوب تعداد مشاهده کنندگان از ۳۰ میلیون نفر فراتر رفته است. طرفداران گروه «بی تی اس» بی صبرانه در انتظار انتشار ترانه «دینامیت» و ویدئو کلیپ آن بودند.

گروه «بی تی اس» که هر هفت عضو آن اهل کره جنوبی هستند در سال ۲۰۱۳ کار حرفه ای خود را در سئول آغاز کرد.

ویدئوی یکی دیگر از ترانه های این گروه نیز سال گذشته رکورد بیشترین تماشا در شبکه اجتماعی «یوتیوب» طی ۲۴ ساعت پس از انتشار را شکسته بود. ویدئو کلیپ ترانه «Boy with Luv» سال گذشته ظرف ۲۴ ساعت بیش از ۷۴ میلیون بار در یوتیوب مشاهده شده بود. گروه «بی تی اس» همچنین با این ویدئو توانسته بود رکورد زمان دستیابی به تماشای ۱۰۰ میلیون نفر در یوتیوب را به دست آورد. اکنون باید دید که ویدئوی «دینامیت» طی ساعات آینده خواهد توانست رکوردهای قبلی گروه «بی تی اس» در یوتیوب را نیز بهبود ببخشد یا خیر.

هر هفت عضو گروه موسیقی کِی پاپ «بی تس اس» ۲۲ تا ۲۵ ساله هستند. شهرت اعضای این گروه از حدود چهار سال پیش از مرزهای کره جنوبی فراتر رفت و آنها حالا در سراسر جهان طرفدارانی پرشور دارند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نتفلیکس سرمایه‌گذاری خود را در صنعت فیلم و سریال کره جنوبی دو برابر می‌کند

اعلام فهرست پردرآمدترین یوتیوبرهای ۲۰۲۱؛ جوان ۲۳ ساله با ۵۴ میلیون دلار صدرنشین شد

جوایز موسیقی آمریکا؛ «بی تی اس» به عنوان اولین گروه آسیایی برنده جایزه «هنرمند سال» شد