جاشوا برای دفاع از کمربند سوپرقهرمانی انجمن جهانی بوکس به مصاف حریف اوکراینی می‌رود

 جاشوا برای دفاع از کمربند سوپرقهرمانی انجمن جهانی بوکس به مصاف حریف اوکراینی می‌رود
Copyright Matt Dunham/Copyright 2021 The Associated Press. All rights reserved
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

اولکساندر اوسیک اما قول داد به نحوی مقابل دارنده عنوان قهرمانی جهان و صاحب کمربندهای WBA ،WBO و IBF مبارزه کند که مردم تا مدت‌ها در باره آن صحبت کنند.

آگهی

آنتونی جاشوا ملقب به «آ جی»، قهرمان بریتانیایی بوکس سنگین‌ وزن جهان روز شنبه در مبارزه‌ای حساس و تماشایی که علاقمندان این رشته ورزشی انتظار آن‌ را می‌کشند به مصاف اولکساندر اوسیکِ اوکراینی خواهد رفت.

جاشوا پیش از این مبارزه سخت که در ورزشگاه تاتنهام هاتسپر شهر لندن برگزار می‌شود به هواداران خود وعده داد که برای دفاع از کمربند و عنوان سوپر قهرمانیِ انجمن جهانی بوکس مقتدرانه روی رینگ خواهد رفت.

وی که با ثبت ۲۱ ناک‌اوت در ۲۳ مسابقه رکورد بی‌نظیری در مسابقات بوکس حرفه‌ای جهان از خود به جای گذاشته قصد دارد همین سبک مبارزه را روز شنبه مقابل اولکساندر اوسیک دنبال کند.

بوکسور بریتانیایی که از پدری انگلیسی و مادری نیجریه‌ای به دنیا آمده در باره سبک مبارزه روز شنبه می‌گوید: «مردم برای تماشای ناک‌اوت به ورزشگاه می‌آیند و من می‌خواهم انتظار آنها را برآورده کنم. ما به دنبال یک مبارزه سخت و دقیق هستیم که در آن باید به حریف ضربات کاری وارد کرد. بنابر این من باز هم به دنبال ناک‌اوت کردن هستم.»

اولکساندر اوسیک اما قول داد به نحوی مقابل دارنده عنوان قهرمانی جهان و صاحب کمربندهای WBA (انجمن جهانی بوکس)، WBO (سازمان جهان بوکس) و IBF (فدراسیون بین‌المللی بوکس) مبارزه کند که مردم تا مدت‌ها در باره آن صحبت کنند.

جاشوا تنها کمربند قهرمانی در مبارزات شورای جهانی بوکس موسوم به WBC را در کلکسیون افتخارات خود ندارد که در حال حاضر در اختیار تایسون فیوری، هموطن وی است.

فیوری قرار است برای دفاع از عنوان قهرمانی و کمربند WBC خود ماه اکتبر در لاس‌وگاس با دیانتی وایلدر، بوکسور آمریکایی مبارزه کند.

جاشوا برای کسب عنوان WBC و افزودن این افتخار به کارنامه‌ خود باید از پس فیوری، هموطن خود برآید؛ مبارزه میان این دو بوکسور بریتانیایی بی شک یکی از هیجان‌انگیز‌ترین مسابقات بوکس سنگین‌وزن حرفه‌ای جهان خواهد بود. 

به توییتر یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

غول‌های بریتانیایی سه ماه دیگر در رینگ بوکس؛ جاشوا پیشنهاد تایسون فیوری را پذیرفت

گزارش تصویری: پیروزی آنتونی جاشوا بر جوزف پارکر در کاردیف

آنتونی جاشوا و ژوزف پارکر؛ رجزخوانی دو بوکسور شکست‌ناپذیر پیش از مسابقه