Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

آنتونی جاشوا و ژوزف پارکر؛ رجزخوانی دو بوکسور شکست‌ناپذیر پیش از مسابقه

Anthony Joshua & Joseph Parker
Anthony Joshua & Joseph Parker Copyright Reuters/Andrew Couldridge
Copyright Reuters/Andrew Couldridge
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

قرار است این دو بوکسور شنبه ۳۱ مارس در ورزشگاه میلنیوم شهر کاردیف برای رقابتی نفس گیر مقابل یکدیگر حاضر شوند.

آگهی

آنتونی جاشوا، بوکسور حرفه‌ای سنگین‌ وزن بریتانیا و قهرمان رقابتهای «WBA » و «IBF» می‌گوید که بدون تردید ژوزف پارکر، بوکسور نیوزیلندی را ضربه فنی خواهد کرد.

او این سخنان را روز سه‌شنبه و در جریان دیدار چهره به چهرۀ دو بوکسور مشهور بین‌المللی در شهر کاردیف ولز بیان کرد. قرار است این دو بوکسور شکست ناپذیر روز شنبه ۳۱ مارس در ورزشگاه میلنیوم این شهر برای رقابتی نفس گیر مقابل یکدیگر حاضر شوند.

آنتونی جاشوا افزود: «بی‌تردید برای ۱۲ راند مبارزه آماده‌ام. ۱۱۰ درصد. هیچ مشکلی در این باره ندارم. مطمئن هستم که من، آنتونی جاشوا، ژوزف پارکر را ناک اوت می‌کنم.»

جاشوای ۲۸ ساله که تا کنون در ۲۰ مبارزۀ حرفه‌ای خود ۲۰ پیروزی را به ثبت رسانده، در رقابت مقابل پارکر از امتیاز بزرگی برخوردار است یعنی محبوبیت بسیار بالایش در نزد تماشاگران حاضر در این ورزشگاه که به گفتۀ او بی‌تردید پیروزی در خانه را برایش رقم خواهد زد.

ژوزف پارکر ۲۶ ساله نیز در ۲۴ مبارزۀ خود ۲۴ پیروزی را به ثبت رسانده است. او نیز روز سه‌شنبه در حالی که کمربند «WBO» را به همراه داشت اعلام کرد که در این رقابت پیروز خواهد شد؛ البته افزود هنوز تصمیم نگرفته که به چه روشی حریفش را شکست دهد.

ژوزف پارکر گفت: «احساس می‌کنم که آماده و دارای اعتماد به نفس کامل هستم. حرکتهایم از هر زمانی بهتر است و با کمربندهای پیروزی به نیوزیلند برمی‌گردم. من او را شکست می‌دهم. هنوز تصمیم نگرفته‌ام که چگونه می‌خواهم او را شکست دهم. شاید ناک اوت باشد و شاید با کسب امتیاز. باید ببینم شب مسابقه چه احساسی دارم.»

بیشتر بخوانید:

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

جاشوا برای دفاع از کمربند سوپرقهرمانی انجمن جهانی بوکس به مصاف حریف اوکراینی می‌رود

مسابقات مقدماتی جام جهانی مکعب روبیک

همجنس‌گراترین جام جهانی فوتبال؛ کدام تیم ملی زنان بیشترین بازیکنان دگرباش جنسی را در خود دارد؟