مسافر آزارگر در پرواز یکی از خطوط هوایی آمریکا به صندلی چسبانده شد

Access to the comments نظرها
نگارش از یورونیوز فارسی
عکس تزیینی از یک پرواز
عکس تزیینی از یک پرواز   -   کپی رایت  کانوا

یکی از مسافران شرکت «فرانتیر ایرلاینز» که متهم به «دستمالی» کردن دو مهماندار هواپیما و ضربه زدن به نفر سوم بود، در طول پرواز با نوار چسب به صندلی خود چسبانده و هنگام فرود بازداشت شد.

طبق گزارش شبکه ان‌بی‌سی، این پرواز خطوط داخلی آمریکا از فیلادلفیا به میامی می‌رفت و مسکول بری، ۲۲ ساله در فرودگاه بین‌المللی میامی در روز یکشنبه گذشته بازداشت شد.

طبق گزارش‌های منتشر شده، بری متهم است که به سینه یکی از مهمانداران دست زده است و باسن دومی را لمس کرده و به صورت سومی مشت زده است.

تصاویر بخشی از این نزاع از سوی مسافران ضبط شده است. در یکی از ویدئوها که در چندین شبکه تلویزیونی نیز پخش شد و مورد توجه قرار گرفت، این مرد که طبق گفته پلیس مست بود بارها به مسافران دیگر و خدمه فحش می‌داد. پلیس در نهایت وی را به سه فقره ضرب و جرح متهم کرد.

این اتفاق زمانی آغاز شد که آقای بری سومین نوشیدنی الکلی خود را در طول پرواز سفارش داد و لیوان خالی را به باسن یکی از مهمانداران مالید. طبق گزارش پلیس، مهماندار در آن لحظه به او گفت: «به من دست نزن.»

سپس وی مشروبش را روی پیراهنش ریخت و به دستشویی هواپیما رفت و بدون پیراهن از دستشویی خارج شد که مهماندار به او تذکر داد باید لباسش را بپوشد. مهماندار به او کمک کرد تا یک پیراهن از چمدان دستی خود بیرون بیاورد و در این هنگام بود که او به سینه‌های مهماندار دست زد.

به دنبال این ماجرا، مشاجره داخل هواپیما در گرفت و بری با کمک مسافران دیگر مهار شد و به صندلی‌اش چسبانده شد.

سخنگوی این شرکت هواپیمایی در بیانیه‌ای گفت: «خطوط فرانتیر ایرلاینز برای همه مهمانداران از جمله کسانی که در این پرواز مورد آزار و اذیت قرار گرفتند بیشترین ارزش، احترام و نگرانی را قائل است و از آن‌ها حمایت می‌کند.»