Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

ادامه انتشار فایل‌های صوتی جنجالی رئیس رئال مادرید: رونالدو احمق و مریض است

فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید به همراه کریستیانو رونالدو
فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید به همراه کریستیانو رونالدو Copyright آسوشیتدپرس
Copyright آسوشیتدپرس
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

«ال کونفیدانسیال» که یک رسانه آنلاین است، روز چهارشنبه بار دیگر از فایل‌های صوتی‌ قدیمی‌ رونمایی کرد که در آن‌ها فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید به شدت از کریستیانو رونالدو و ژوزه مورینیو انتقاد می‌کند.

آگهی

«ال کونفیدانسیال» که یک رسانه آنلاین است، روز چهارشنبه بار دیگر از فایل‌های صوتی‌ قدیمی‌ رونمایی کرد که در آن‌ها فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید به شدت از کریستیانو رونالدو و ژوزه مورینیو انتقاد می‌کند.

پس از انتشار انتقادات سال ۲۰۰۶ وی، مربوط به رائول و ایکر کاسیاس، اسطوره‌های باشگاه که پرز آن‌ها را به «کلاهبرداری» متهم کرده بود، این رسانه بار دیگر اظهارات قدیمی درباره مهاجم و مربی وقت پرتغالی تیم را منتشر کرد.

در این فایل صوتی، پرز درباره کریستیانو رونالدو می‌گوید: «او دیوانه است. این پسر احمق است، مریض است. فکر می‌کنید که این آدم عادی است اما اینطور نیست، در غیر این صورت این کارها را نمی‌کرد.» رونالدو بازیکن برجسته رئال مادرید در بین سال‌های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۸ بود.

او دیوانه است. این پسر احمق است، مریض است. فکر می‌کنید که این آدم عادی است اما اینطور نیست، در غیر این صورت این کارها را نمی‌کرد.
فلورنتینو پرز
رئیس باشگاه رئال مادرید

پرز همچنین به ژوزه مندس، مدیر برنامه‌ها رونالدو و ژوزه مورینیو، مربی این تیم بین سال‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۳ حمله کرد.

رئیس باشگاه رئال مادرید درباره مندس گفت که «مندس از عهده رونالدو بر نمی‌آید همانطور که به مورینیو هم کاری ندارد. حتی برای مصاحبه. هیچ چیز. در مورد هیچ کوفتی. آن‌ها آدم‌هایی با غرور وحشتناک هستند.»

وی همچنین در این فایل صوتی افشا شده می‌گوید که هم رونالدو و هم مورینیو لوس شده‌اند و واقعیت را نمی‌بینند، در غیر این صورت می‌توانند پول بیشتری به دست آوردند.

پرز هر دو را غیر طبیعی توصیف می‌کند و می‌گوید: «حرف سر پول بسیار زیاد درباره حق پخش تصویر است. با آن شکلی که دارند و با آن سرسختی لجوجانه، بسیاری از مردم آن‌ها را دوست ندارد.»

این فایل صوتی جدید افشا شده از دو گفت‌وگوی مختلف است که در سال ۲۰۱۲ انجام شده بود.

پرز در بیانیه‌ای به افشای فایل‌های صوتی پاسخ داد و گفت که این‌ها جملاتی است که از متن [اصلی] خارج شده است. وی افشای این فایل صوتی را مرتبط با مسائلی که درباره سوپر لیگ به عنوان یکی از طراحان آن، عنوان کرد.

رئیس باشگاه رئال مادرید هشدار داد که وکلای وی در حال بررسی اقدامات احتمالی درباره این فایل‌های صوتی هستند. وی مدعی شد این فایل صوتی به‌طور مخفیانه از سوی یکی از روزنامه‌نگاران ضبط شده بود و سال‌ها سعی داشت تا آن را بفروشد اما موفق نشده بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

منچستر یونایتد برای انتقال کریستیانو رونالدو با یوونتوس به توافق رسید

زمین خوردن ژوزه مورینیو سوژه عکاسان و فیلمبرداران شد

کریستیانو رونالدو با جدایی از رئال مادرید به یوونتوس پیوست