خداحافظی ستاره محبوب با بانوی پیر؛ بوفون آخر فصل برای همیشه از یوونتوس جدا می‌شود

خداحافظی بوفون از یوونتوس
خداحافظی بوفون از یوونتوس Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

جان‌لوئیجی بوفون، دروازه‌بان محبوب ایتالیایی روز سه‌شنبه اعلام کرد که در پایان فصل جاری برای همیشه و به صورت قطعی از باشگاه یوونتوس جدا می‌شود.

آگهی

جان‌لوئیجی بوفون، دروازه‌بان محبوب ایتالیایی روز سه‌شنبه اعلام کرد که در پایان فصل جاری برای همیشه و به صورت قطعی از باشگاه یوونتوس جدا می‌شود.

جدایی این ستاره دوست داشتنی فوتبال اروپا و باشگاه یوونتوس به معنای خداحافظی وی از دنیای فوتبال نیست چرا که او اعلام کرده در سن ۴۳ سالگی پیشنهادهای تازه را بررسی می‌کند تا آخرین ماجراجویی‌ها در مستطیل سبز را در باشگاه دیگری جستجو کند.

بوفون که رکوردار پوشیدن پیراهن تیم ملی ایتالیا و تعداد بازی در مسابقات باشگاهی این کشور موسوم به سری‌آ با تیم‌های پارما (۱۹۹۵ تا ۲۰۰۱) و یوونتوس (۲۰۰۱ تا ۲۰۱۸ و سپس ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۱ پس از یک فصل بازی در پاری‌سن ژرمن) است در گفتگو با شبکه بین‌اسپورت از خداحافظی قریب‌القوع با بانوی پیر خبر داد و گفت:«آینده‌ام روشن است؛ پایان فصل به صورت قطعی از باشگاه جدا می‌شوم و سپس باید ببینم که آیا باید به کلی کنار بکشم یا راه حلی پیدا می‌شود که انگیزه‌های تازه‌ای برایم ایجاد کند.»

بوفون با انتشار این پست در توییتر نوشت که هر شروعی پایانی دارد

ستاره راه‌راه‌پوشان تورین که با بیانکونری‌ها ده قهرمانی ایتالیا را در کارنامه دارد در ادامه تاکید کرد:«در یوونتوس، همه چیز دادم و همه چیز نیز دریافت کردم؛ اکنون به پایان یک دوره کاری رسیده‌ام و درست این است که به یک سردرگمی پایان دهم.»

گفته می‌شود که باشگاه یوونتوس نیز ظاهرا تمایل چندانی به تمدید قرارداد با جان‌لوئیجی بوفون در پایان فصل ندارد و این دروازه‌بان پرآوازه در صورت تمایل برای ادامه فوتبال حرفه‌ای خود باید به فکر تیم دیگری باشد.

به توییتر یورونیوز فارسی بپیوندید

بوفون در طول دوران درخشان حضور خود در فوتبال حرفه‌ای اروپا و جهان تنها رویای دستیابی به جام لیگ قهرمانان اروپا را محقق نکرد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

بوفون کفش‌های خود را می‌آویزد؛ اسطوره ایتالیایی جانشین ویالی می‌شود؟

یوونتوس با رونالدو هم متوقف شد؛ چلسی با لوکاکو آرسنال را شکست داد

بوفون با یوونتوس خداحافظی کرد