Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

آگهی

جنیفر لوپز و لیدی گاگا در مراسم تحلیف جو بایدن می‌خوانند

جو بایدن، رئیس جمهوری منتخب آمریکا و لیدی گاگا، خواننده
جو بایدن، رئیس جمهوری منتخب آمریکا و لیدی گاگا، خواننده Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

لیدی گاگا، سوپراستار موسیقی پاپ خواننده سرود ملی آمریکا در مراسم تحلیف جو بایدن خواهد بود و جنیفر لوپز، دیگر ستاره موسیقی و رقص در این مراسم که عمدتا به طور مجازی برگزار خواهد شد، اجرای برنامه خواهد داشت.

آگهی

لیدی گاگا، سوپراستار موسیقی پاپ خواننده سرود ملی آمریکا در مراسم تحلیف جو بایدن خواهد بود و جنیفر لوپز، دیگر ستاره موسیقی و رقص در این مراسم که عمدتا به طور مجازی برگزار خواهد شد، اجرای برنامه خواهد داشت.

خانم گاگا و لوپز در مراسمی هنرنمایی می‌کنند که بر روی پله‌های ساختمان کنگره آمریکا در واشنگتن که روز ششم ژانویه مورد حمله مدعیان بروز تقلب در انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر قرار گرفت، برگزار خواهد شد.

لیدی گاگا از اعضای فعال کارزار تبلیغات انتخاباتی آقای بایدن بوده است. خانم لوپز اما طی ماه‌های اخیر عمده فعالیت خود را بر جلب کمک‌های امدادی برای مبارزه با بیماری کووید-۱۹ متمرکز کرده است.

Gerald Herbert/AP2009
دیدار جو بایدن و جنیفر لوپز در واشنگتن؛ سال ۲۰۰۹Gerald Herbert/AP2009

به غیر از این دو اجرای زنده موسیقی سایر برنامه‌های جانبی مرسوم تحلیف ریاست جمهوری همچون رژه سنتی امسال به طور مجازی از تلویزیون پخش خواهد شد.

افزون بر شیوع ویروس کرونا نگرانی از تهدیدهای حامیان افراطی دونالد ترامپ، رئیس جمهوری مغلوب آمریکا موجب شده تا تدارک‌های ویژه‌ای برای مقابله با حضور مردم و برقراری جو امنیتی در شهر واشنگتن اندیشیده شده است.

انتظار می رود حدود ۲۰ هزار سرباز نیروی گارد ملی به هنگام برگزاری مراسم تحلیف جو بایدن در واشنگتن حضور داشته باشند. پایتخت آمریکا از هم اکنون تحت تدابیر شدید امنیتی قرار دارد و بخش عمده‌ای از مغازه‌های مرکز شهر حصارکشی شده است.

آقای بایدن پس از برگزاری مراسم تحلیف بر روی پله‌های ساختمان کنگره ایالات متحده در شامگاه ۲۰ ژانویه به طور رسمی رییس جمهوری آمریکا خواهد شد.

آرتا فرانکلین در اولین مراسم تحلیف باراک اوباما در سال ۲۰۰۹ آواز خواند ولی چهار سال بعد بیانسه در دومین مراسم تحلیف آقای اوباما به اجرای برنامه موسیقی پرداخت. در سال ۲۰۱۶ توبی کیت خواننده مراسم تحلیف دونالد ترامپ بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نگرانی‌های امنیتی تمرین مراسم تحلیف بایدن را به تعویق انداخت

ترامپ تا زمان تحلیف بایدن امکان استفاده از فیسبوک و اینستاگرام را نخواهد داشت

مراسم تحلیف بایدن با حضور نیروهای گارد ملی؛ رژه سنتی تبدیل به رژه مجازی می‌شود