Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

افشای هویت نماینده پارلمان اروپا که با نقض قرنطینه به «سکس پارتی» رفته بود

یوزف سایر در پارلمان اروپا
یوزف سایر در پارلمان اروپا Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

علاوه بر این نماینده پارلمان اروپا دستکم دو دیپلمات اتحادیه اروپا نیز در این «سکس پارتی» که اکثر شرکت‌کنندگان در آن مرد بودند حضور داشتند. این عضو پارلمان اروپا هنگام یورش پلیس تلاش کرده بود تا از پنجره فرار کند. او روز یکشنبه گفته بود که به دلیل «فشار روانی» ناشی از فعالیت سیاسی استعفاء می‌دهد.

آگهی

یوژف سایر، سیاستمدار اهل مجارستان تنها دو روز پس از اعلام استعفای خود از عضویت در پارلمان اروپا پذیرفت که در «سکس پارتی» جنجالی اخیر در بروکسل حضور داشته است.

پلیس بروکسل روز جمعه گذشته به محل برگزاری یک «سکس پارتی» در طبقه بالای یکی از میکده های این شهر یورش برد. برگزاری این مهمانی که با برقراری روابط جنسی بین شرکت کنندگان همراه بود برخلاف مقررات قرنطینه در پایتخت بلژیک محسوب می شد. پلیس به همین دلیل ۲۵ نفر از جمله یک نماینده پارلمان اروپا را که حالا مشخص شده یوژف سایر بود دستگیر کرد.

یوژف سایر بابت نقض مقررات قرنطینه که برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا وضع شده عذرخواهی کرده و رفتار خود را «غیرمسئولانه» خوانده است. علاوه بر این نماینده پارلمان اروپا دستکم دو دیپلمات اتحادیه اروپا نیز در این «سکس پارتی» حضور داشتند. یوژف سایر روز یکشنبه اعلام کرده بود که به دلیل «فشار روانی» ناشی از فعالیت سیاسی تصمیم گرفته است تا از عضویت در پارلمان اروپا استعفاء دهد.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

او یکی از اعضای ارشد حزب حاکم فیدش در مجارستان به رهبری ویکتور اوربان، نخست وزیر این کشور محسوب می شود. یوژف سایر، ۵۹ ساله یکی از کسانی است که در نگارش قانون اساسی کنونی مجارستان در سال ۲۰۱۱ نقش داشت.

وی روز جمعه هنگام یورش پلیس بروکسل به محل «سکس پارتی» تلاش کرده بود تا از پنجره فرار کند. او استفاده از مواد مخدر در جریان این «سکس پارتی» را که اکثر شرکت کنندگان در آن مرد بودند رد کرده است.

یوژف سایر پس از بازداشت به دلیل اینکه برگه هویتی همراه نداشت به همراه ماموران به خانه خودش انتقال یافت تا هویت او احراز شود. بنا به گزارشها وی با ارائه گذرنامه دیپلماتیک خود مدعی شده بود که مصونیت دیپلماتیک دارد. یوژف سایر که همسرش یکی از وکلا و قضات سرشناس مجارستان است ضمن عذرخواهی از اعضای خانواده خود از آنها تقاضای بخشش کرده است. یوژف سایر و همسرش یک دختر دارند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

مهمانی ۲۵۰۰ نفری شب سال نو در فرانسه؛ مهمان‌ها سرخوش، پلیس ناکام

مجارستان، پاشنه آشیل اتحادیه اروپا در جنگ روسیه با اوکراین؛ وتوی بوداپست خشم اعضا را برانگیخته است

بورل: برای صلح خاورمیانه به یک تشکیلات فلسطینی کارآمد و قوی نیاز است