Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

صدها اتریشی از آمریکا چک ۱۲۰۰ دلاری با امضای ترامپ دریافت کردند

چک طرح محرک اقتصادی آمریکا
چک طرح محرک اقتصادی آمریکا Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

یک بازنشسته فرانسوی نیز چند روز پیش یک چک ۱۲۰۰ دلاری با امضای دونالد ترامپ دریافت کرده بود.

آگهی

بیش از یکصد نفر در اتریش طی روزهای گذشته یک فقره چک با امضای دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در راستای طرح محرک اقتصادی ایالات متحده دریافت کرده اند.

به گزارش تلویزیون دولتی اتریش ارزش هر کدام از چک های دریافتی دستکم ۱۲۰۰ دلار بوده است. دریافت کنندگان این چک ها را به حساب خود در بانک واریز کرده‌اند.

یکی از اتباع اتریش که چک طرح محرک اقتصادی آمریکا با امضای رئیس جمهوری این کشور را دریافت کرده یک بازنشسته ۷۳ ساله است. او می گوید احتمالا به دلیل اینکه چند سال در دهه ۱۹۶۰ در ایالت نیوجرسی آمریکا مشغول به کار بوده حالا این چک را دریافت کرده است. این در حالی است که همسر او نیز بدون اینکه تاکنون به ایالات متحده سفر کرده باشد نیز یک فقره چک دریافت کرده است.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

به گفته مسئول یکی از بانک های اتریش برخی از دریافت کنندگان چک های دولت آمریکا در مقطعی از زندگی خود در آمریکا مالیات پرداخته بودند اما گروهی دیگر تنها دوره ای در ایالات متحده زندگی کرده بودند.

یک بازنشسته فرانسوی نیز چند روز پیش یک چک ۱۲۰۰ دلاری با امضای دونالد ترامپ دریافت کرده بود. او در ابتدا تصور کرده بود که این چک تقلبی است و قصد داشت آن را به سطل آشغال بیاندازد.

این شهروند فرانسوی هرگز به آمریکا سفر نکرده است اما شوهرش که دیگر در قید حیات نیست چند سال در ایالات متحده زندگی کرده بود. این تبعه فرانسوی به رسانه های این کشور گفته است که قصد دارد چک دریافتی را برای ملانیا ترامپ، بانوی اول آمریکا پس بفرستد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

آمریکایی‌ها ۱۲۰۰ دلار کمک هزینه دریافت می‌کنند؛ محرک مالی ایالات متحده بورس‌های جهان را تکان داد

بسته محرک مالی منطقه یورو تصویب شد؛ سرکوفت ترامپ به بانک مرکزی آمریکا

برنامه های بودجه ای دونالد ترامپ از جمله عوامل محرکه اقتصادی آمریکا است