Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

برادرزاده بن‌لادن: پیروزی ترامپ جلوی وقوع حملات ۱۱ سپتامبر دوم را می‌گیرد

Rescue workers examine the site of the Sept. 11, 2001 World Trade Center terrorist attacks in New York
Rescue workers examine the site of the Sept. 11, 2001 World Trade Center terrorist attacks in New York Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

برادرزاده اسامه بن لادن ادعا کرده است که در صورت انتخاب جو بایدن به عنوان رئیس جمهوری آمریکا، حمله دیگری با الهام از حملات یازده سپتامبر سال ۲۰۰۱ به برج تجارت جهانی ایالات متحده می‌تواند رخ بدهد؛ حمله‌ای که به گفته او تنها دونالد ترامپ توانایی جلوگیری از آن را دارد.

آگهی

برادرزاده اسامه بن لادن ادعا کرده است که در صورت انتخاب جو بایدن به عنوان رئیس جمهوری آمریکا، حمله دیگری با الهام از حملات یازده سپتامبر سال ۲۰۰۱ میلادی به برج تجارت جهانی ایالات متحده می‌تواند رخ بدهد؛ حمله‌ای که به گفته او تنها دونالد ترامپ توانایی جلوگیری از آن را دارد.

نور بن لادن در نخستین مصاحبه رسانه‌ای خود به نشریه نیویورک پست گفته است:«در حالی داعش در دولت تحت مدیریت اوباما و بایدن قدرت گرفت و حوزه عمل آنها تا اروپا گسترش یافت ولی این دونالد ترامپ بود که موفق شد پیش از آن که این گروه موفق به انجام عملیاتی شود، از ما و آمریکا در برابر تهدید‌های آنها محافظت کرد و ریشه آنها را خشکاند.»

خانم بن لادن، ​​که در سوئیس زندگی می‌کند، انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال جاری میلادی را مهمترین انتخابات نسل حاضر توصیف کرده و با تاکید بر این که خود را قلبا یک آمریکایی می‌داند از پیروزی آقای ترامپ در این انتخابات حمایت کرده است.

او در این گفتگو تصریح کرده که «انتخاب دوباره آقای ترامپ نه تنها برای آمریکا بلکه برای آینده تمدن غربی حیاتی است.»

خانم بن لادن یادآور شده که با مرور حملات تروریستی رخ داده در اروپا که طی ۱۹ سال گذشته روشن می‌شود که اسلام افراطی کاملا در جامعه اروپا نفوذ کرده و در آمریکا نیز اخیرا چپ‌گراها با صاحبان این ایدئولوژی همسو شده‌اند که اتحاد بسیار خطرناک است.

او سپس برای اثبات ادعای خود به رفتار ایلهان عمر، نماینده مینه‌سوتا اشاره کرده و گفته است:«افرادی مانند ایلهان عمر کاملا از آمریکا متنفر هستند اما این که نمی‌شود شما به کشوری بروید و از مواهبش استفاده کنید و علیه آن نفرت پراکنی کنید، اگر اینقدر از آمریکا متنفرید چرا آن را ترک نمی‌کنید؟»

خانم بن لادن در حالی با به سرگذاشتن کلاه تبلیغاتی کارزار انتخاباتی دونالد ترامپ در سوئیس تردد می‌کند که مطابق نتایج نظرسنجی سال ۲۰۱۸ موسسه گالوپ، تنها ۱۸ درصد مردم سوئیس حامی آقای ترامپ هستند.

به اینستاگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

چگونه حملات ۱۱ سپتامبر آمریکا سفرهای هوایی را تغییر داد؟

ترامپ یا بایدن؛ نتیجه انتخابات آمریکا چه تاثیری بر بازار سهام دارد؟

جنجال فیلم علی عباسی در بحبوحه کارزار انتخاباتی آمریکا؛ ستاد ترامپ: شکایت می‌کنیم