Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

فاوچی: ویروس از کودکان ۱۰ تا ۱۹ سال به سهولت به بزرگسالان منتقل می‌شود

AP Photo
AP Photo Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

آنتونی فاوچی، از اعضای ارشد تیم مقابله با کووید-۱۹ در ایالات متحده آمریکا با اشاره به نتایج مطالعه جدید صورت گرفته اعلام کرد که ویروس کرونا از کودکان و نوجوانان ۱۰ تا ۱۹ ساله به سادگی انتقال ویروس از بزرگسال به بزرگسال انتقال می‌یابد.

آگهی

آنتونی فاوچی، عضو ارشد تیم ویژه دولت آمریکا برای مقابله با ویروس کرونا گفت: «بر اساس مطالعه جدیدی که صورت گرفته ویروس کرونا از کودکان ۱۰ تا ۱۹ ساله به سادگی انتقال ویروس از بزرگسال به بزرگسال انتقال می‌یابد.»

این پزشک متخصص همچنین تاکید کرد: «آنچه در گروه سنی ۰ تا ۱۰سال در حال روی دادن است چندان برای ما شفاف نیست. بنابراین ما باید اطلاعات بیشتری در این زمینه جمع‌آوری کنیم چرا که در حال حاضر به همه اطلاعاتی که در زمینه سرایت مریضی در کودکان نیاز است دسترسی نداریم.»

آقای فاوچی همچنین افزود: «مراحل ساخت واکسن کرونا به دلیل فوریت وضعیت به سرعت در حال انجام است.»

مشاور امور بهداشت و درمانی کاخ سفید همچنین تاکید کرد: «عدم تمایل به واکسینه شدن در برخی گروه‌های جامعه وجود دارد و ما باید برای آن کاری کنیم. باید شفاف و صریح با مردم حرف بزنیم و آنها را متقاعد کنیم که واکسیناسیون به نفع آنها و به نفع جامعه است.»

بر اساس مطالعات صورت گرفته از سوی دانشگاه جان هاپکینز بیش از ۴ میلیون نفر در ایالات متحده به ویروس کرونا آلوده شده‌اند و شمار تلفات نزدیک به ۱۵۰ هزار نفر است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فاوچی: از اینکه در برابر ترامپ قرار بگیرم هیچ لذتی نمی‌بردم

تغییر موضع ترامپ در قبال شیوع کرونا: اوضاع بدتر می‌شود، ماسک بزنید

پیش‌بینی دینداری جوانان مسیحی ایالات متحده؛ مذهبی‌ترین ایالت آمریکا کدام است؟