ابی در حمایت از کارزار یونیسف ریش خود را پس از ۵۰ سال تراشید

عکس‌‌هایی از ابی خواننده ایرانی قبل از تراشیدن ریش‌هایش و بعد از آن
عکس‌‌هایی از ابی خواننده ایرانی قبل از تراشیدن ریش‌هایش و بعد از آن Copyright صفحه اینستاگرام ابی و بنیاد خیریه «باتو»
Copyright صفحه اینستاگرام ابی و بنیاد خیریه «باتو»
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

ابی، خواننده مطرح ایرانی در صفحه اینستاگرام خود با انتشار ویدئویی اعلام کرد که پس از حدود ۵۰ سال ریش‌های خود را برای یک کارزار کمک به یونیسف به‌طور کامل تراشید.

آگهی

ابی، خواننده مطرح ایرانی در صفحه اینستاگرام خود با انتشار ویدئویی اعلام کرد که پس از حدود ۵۰ سال ریش‌های خود را برای یک کارزار کمک به یونیسف به‌طور کامل تراشید.

ماجرا از هفته پیش شروع شد که این خواننده به مناسبت تولدش اعلام کرد که از دوستانش خواهش کرده است که اگر می‌خواهند برای تولدش کادو تهیه کنند، آن را به‌طور نقدی به یونیسف بدهند.

وی از مردم هم درخواست کرد که در این کارزار شرکت کنند و از طریق بنیاد «با تو» که خود موسس آن است، کمک‌های نقدی خود را به یونیسف اهدا کنند.

طبق نوشته سایت بنیاد خیریه «باتو» این بنیاد بر روی ارتقاء زندگی کودکان فارسی زبان در سراسر دنیا تمرکز دارد.

ابی در اینستاگرام نوشت: «بنیاد خیریه «با تو» به منظور حمایت از فعالیت‌های مهمی که یونیسف در سطح جهان انجام می‌دهد و در جهت کمک به کمپین جهانی آن‌ها در پاسخ به کووید-۱۹ که در حال حاضر تامین کننده کمک‌های حیاتی برای ایران است، کمک مالی اهدا خواهد کرد.»

اما این کارزار چهار روز پیش شکل و شمایل دیگری گرفت. وی در مطلب اینستاگرامی دیگری اعلام کرد: «اگرچه خیلی از ظاهر جدیدم با ریش‌های اینچنین بلند قرنطینه‌ای راضی نیستم اما همانطور که می‌دانید همواره در طی سال‌های گذشته، ریش‌های مرتب شده بخشی از شخصیت من بوده و من را همیشه با ریش مشاهده کردید.»

وی سپس از تصمیم خود گفت: «امروز تصمیم گرفتم در راستای این حرکت بزرگ و خیرخواهانه، بعد از تقریبا ۵۰ سال از آخرین باری که ریش‌های خودم را اصلاح کردم و برای ایجاد انگیزه به افزایش کمک‌های مالی و مشارکت شما عزیزان در این کمپین، برای دومین بار بعد از سال ۱۹۷۱ و به محض رسیدن میزان مشارکت به ۱۰ هزار دلار، ریش‌های خودم را اصلاح کنم. کامل و از ته.»

این خواننده مطرح ایرانی در نهایت امروز با انتشار ویدئویی که در آن فردی در حال اصلاح و تراشیدن ریش‌هایش مشاهده می‌شود، گفت: «چندین دهه از زدن ریش خودم خودداری می‌کردم. برای این‌ کار هدفی تعیین کردم و گفتم تنها در این صورت حاضرم این کار را انجام دهم اما هرگز فکر نمی‌کردم به این سرعت کمک‌ها جمع‌آوری شود و مجبور شوم بروم جلوی آینه.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

سفیر آمریکا در کره جنوبی سبیل‌های جنجال برانگیزش را زد

یونیسف با حمایت مالی آلمان پانسمان‌ مخصوص کودکان مبتلا به ای‌بی را به ایران ارسال کرد

یونیسف اعدام ۵ نوجوان در دو هفته اخیر در ایران و عربستان را محکوم کرد