سوئیس ۳۰۰ نفر از مشتریان یک کلوب شبانه را قرنطینه کرد

کلوب شبانه، عکس تزئینی است
کلوب شبانه، عکس تزئینی است Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

نتیجه تست کرونای یکی از مشتریان یک باشگاه شبانه در شهر زوریخ مثبت اعلام شده است.

آگهی

مقامات سوئیس روز دوشنبه اعلام کردند که ۳۰۰ نفر از افرادی که چند روز پیش به یک کلوب شبانه در شهر زوریخ رفته بودند قرنطینه خواهند شد.

این تصمیم پس از آن اتخاذ شد که نتیجه تست کرونای یکی از مشتریان این باشگاه شبانه مثبت اعلام شد. او روز ۲۱ ژوئن (اول تیر) به همراه ۳۰۰ نفر از کارکنان و مشتریان کلوب فلامینگو در زوریخ حضور داشت. به گفته مسئولان سوئیسی این مرد پنج نفر دیگر از حاضران در این کلوب شبانه را به ویروس جدید کرونا مبتلا کرده است.

آنها برای جلوگیری از شیوع بیماری همه گیر «کووید ۱۹» از سوی مبتلایان احتمالی از ۳۰۰ نفر از کارکنان و مشتریان کلوب فلامینگو خواسته اند تا به مدت ۱۰ روز خود را قرنطینه کنند.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

اداره بهداشت زوریخ پس از نتیجه مثبت آزمایش کرونای مردی که در روز ۲۱ ژوئن در باشگاه شبانه فلامینگو حاضر بود با صاحب این کلوب تماس گرفت. او فهرست اسامی افراد حاضر در این محل را در اختیار مقامات سوئیس قرار داد تا امکان تماس با آنها فراهم شود. مقامات سوئیس امیدوار هستند که این افراد با آنها همکاری کنند تا از شیوع بیشتر ویروس جدید کرونا جلوگیری شود.

مسئولان کانتون زوریخ هشدار داده اند که در صورت تکرار رویدادهای مشابه مجبور خواهند شد تا دستور تعطیلی کلوب های شبانه را صادر کنند. آنها همچنین بر اهمیت رعایت فاصله گذاری اجتماعی و دیگر توصیه های بهداشتی تاکید کرده اند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فرار شبانه اسکی‌بازان بریتانیایی از قرنطینه کرونا در سوئیس

موج دوم شیوع کرونا؛ اسپانیا یک منطقه دیگر را قرنطینه کرد

موج جدید کرونا؛ اسپانیا منطقه‌ای ۲۰۰ هزار نفری را بار دیگر قرنطینه می‌کند