Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

اعلام دلیل فوت پیرزن زاغه‌نشین کرمانشاهی؛ نقش ضرب و جرح و اسپری فلفل رد شد

سلیم خانی، مدیر کل پزشکی قانونی استان کرمانشاه
سلیم خانی، مدیر کل پزشکی قانونی استان کرمانشاه Copyright Mehrnews
Copyright Mehrnews
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

مدیر کل پزشکی قانونی استان کرمانشاه روز سه‌شنبه علت فوت «آسیه پناهی»، پیرزن زاغه‌نشین کرمانشاهی را بیماری حاد قلبی اعلام کرد.

آگهی

مدیر کل پزشکی قانونی استان کرمانشاه روز سه‌شنبه علت فوت «آسیه پناهی»، پیرزن زاغه‌نشین کرمانشاهی را بیماری حاد قلبی اعلام کرد.

سلیم خانی در جریان یک کنفرانس خبری اعلام کرد که تعیین علت فوت در پزشکی قانونی به طور معمول پروسه‌ای ۷۸ روزه دارد ولی با توجه به حساسیت پرونده مرحومه آسیه پناهی، رسیدگی به آن در کمتر از ۲۰ روز انجام شد.

مدیر کل پزشکی قانونی کرمانشاه خاطرنشان کرد که در صورت درخواست مقام قضایی امکان بررسی رابطه بین استرس، بیماری و فوت این شخص وجود دارد.

۳۰ اردیبهشت گذشته مأموران اجراییات شهرداری کرمانشاه خانه آسیه پناهی، زن آلونک‌نشین در انتهای شهرک سجادیه را به دلیل ساخت و ساز غیرقانونی در حریم فضای سبز و برق فشار قوی تخریب کردند. در این آلونک محقر آسیه پناهی، ۵۸ ساله به همراه دختر و نوه‌اش زندگی می‌کردند.

پس از تخریب آلونک، مأموران خانم پناهی را برای انتقال به کمپ «چشمه سفید» در جنوب شهر سوار خودروی اجراییات کردند، اما او در مسیر انتقال دچار سکته قلبی شد و جان خود را از دست داد.

پیشتر برخی شاهدان عینی ادعا کرده بودند که ماموران شهرداری برای شکستن مقاومت خانم پناهی ضمن ضرب و شتم او از اسپری فلفل استفاده کرده‌اند. در مقابل دادستانی کرمانشاه اعلام کرد که اثر ضرب و جرح بر روی پیکر متوفی مشاهده نشده و شهرداری این شهر نیز خانم پناهی را به بیماری اعتیاد دچار دانسته بود.

به توییتر یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

قربانیان خشونت خانگی چگونه می‌توانند مخفیانه و با علامت دست وضعیت خود را گزارش کنند؟

مرد همراه رومینا پیش از بازداشت: پدرش بارها مرگ موش داده بود که او بخورد

کشف هفته‌ای ۱۸ جسد مجهول‌الهویه در تهران؛ کمتر از ۱۰ درصد تابعیت خارجی دارند