Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

کودک گم‌شده بریتانیایی؛ دادستانی آلمان ارتباط مظنون با موردی مشابه را بررسی می‌کند

جستجو برای یافتن کودک گم‌شده بریتانیایی
جستجو برای یافتن کودک گم‌شده بریتانیایی Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

پلیس آلمان پیش از این در سال ۲۰۱۶ بر روی حافظه فلش متعلق به کریستیان.ب تصاویر پورنوگرافی کودکان یافته بود.

آگهی

مقامات قضایی آلمان روز جمعه اعلام کردند که در حال تحقیق در مورد ارتباط احتمالی بین ناپدید شدن پنج سال پیش یک کودک در این کشور با پرونده مادلین مک کن، کودک مفقود شده بریتانیایی هستند. 

دادستانی آلمان در حالی از احتمال ارتباط ناپدید شدن پنج سال پیش یک کودک با پرونده مادلین مک کن سخن می گوید که تنها دو روز پیش یک فرد زندانی در این کشور به عنوان مظنون اصلی در ماجرای مفقود شدن مادلین مک کن معرفی شده بود. 

مادلین مک کن در سال ۲۰۰۷ در سن سه سالگی در پرتغال ناپدید شد. والدین او در ماه مه آن سال به همراه فرزندشان برای تعطیلات به نزدیکی شهر لاگوس در جنوب پرتغال رفته بودند. 

سخنگوی دادستانی اشتندل در شرق آلمان روز جمعه گفت: «بررسی خواهیم کرد تا ببینیم آیا شواهد جدیدی در ارتباط با مرد مظنون به قتل وجود دارد یا خیر.»

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

AP Photo
تلاش‌ها برای یافتن مادلین مک‌کنAP Photo

به این ترتیب دادستانی آلمان بار دیگر پرونده اینگا، کودکی را که در سال ۲۰۱۵ در این کشور ناپدید شد به جریان انداخت. دادستانی براونشوایگ در شمال آلمان دو روز پیش اعلام کرده بود که در حال تحقیق درباره مردی ۴۳ ساله به نام کریستیان.ب به ظن ربایش و قتل مادلین مک کن است. این مرد آلمانی که در زمان ناپدید شدن مادلین مک کن ۳۰ سال بوده است سابقه محکومیت قضایی به دلیل آزار جنسی کودکان و تجاوز جنسی به یک زن ۷۲ ساله آمریکایی را دارد. 

اینگا که در سال ۲۰۱۵ تنها پنج سال داشت در جریان گشت و گذار به همراه خانواده اش در جنگلی در ایالت زاکسن-آنهالت آلمان ناپدید شد. رسانه های این کشور گزارش داده اند که مظنون اصلی پرونده مادلین مک کن هنگام مفقود شدن اینگا در نزدیکی این جنگل بوده است. پلیس آلمان پیش از این در سال ۲۰۱۶ بر روی حافظه فلش متعلق به کریستیان.ب تصاویر پورنوگرافی کودکان یافته بود. 

او اکنون به جرم قاچاق مواد مخدر در شمال آلمان زندانی است. پلیس آلمان از شاهدان احتمالی خواسته است تا اطلاعات خود در مورد ارتباط این مرد با ناپدید شدن مادلین مک کن را گزارش کنند. کریستیان.ب بین سال های ۱۹۹۵ تا ۲۰۰۷ در منطقه ای که مادلین مک کن در جنوب پرتغال ناپدید شد زندگی می کرد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

زن ۹۹ ساله فرانسوی برای به رسمیت‌ شناخته شدن نوزاد مرده‌اش در ۷۵ سال پیش، می‌جنگد

دو دختر بچه آلمانی که بدون اجازه به پاراگوئه برده شده بودند، به والدینشان تحویل داده شدند

بریتانیا؛ ۸۴ درصد اعضای باندهای کودک آزاری آسیایی تبارند